Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz ha nem tudom megoldani...

Mi lesz ha nem tudom megoldani a feladataimat?Mindig egyedül leszek?

Figyelt kérdés
Sokmindent meg kéne oldanom,sok mindenen kéne változtatnom külsőleg is.De mi lesz ha nem fog menni?Mi lesz ha a megoldatlan problémák miatt nem lesz senkim?

2021. okt. 14. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Túl soknak tűnik amiken változtatnom kéne.Viszont ha nem változtatok biztosra veszem hogy egyedül maradok.30/F
2021. okt. 14. 16:52
 2/4 anonim válasza:
100%
Tegyél meg minden tőled telhetőt, nincs veszteni valód. Ne búsulj ha valami nem jön össze, lassan majd összehozod, ha kitartasz mellette. Amíg teszed a dolgodat nem bánt ez a kínzó jövőkép.Te alakítod a sorsod a tetteiddel, viselkedéseddel.
2021. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én például a papírmunkához vagyok gyökér meg a mosáshoz, bár a vékony ruhákat lyukasra vasalom, de senki se profi mindenbe, ha nyílt törésed van összefoltozlak, mert ahhoz meg értek.
2021. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

mi lenne, ha azt mondanát, mi lesz ha sikerül, mi lesz ha elérem...hm?

nem jobban éreznéd magad?

2021. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!