Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki évek óta...

Van itt olyan, aki évek óta egyedül van, mert nem talál párt magának? Hogy kezelitek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen.
2021. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálkozom de peches vagyok . Ha nem sikerül, jövőre már pap leszek szerintem.

35F

2021. szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már megszoktam, lassan 37 éves leszek, jól érzem magam úgy, hogy a magam ura vagyok. Nem keresek célzottan társat, mert zavarnak bizonyos dolgok, amiket ismerkedéskor tapasztaltam. Ha esetleg nem ismerkedési céllal jönnék össze valakivel, az más, nem zárkózom el ettől, hogy pl kutyasétáltatás, a teljesítménytúrák alkalmával jön össze valami. De elegem van azokból, akik 2 mondat után szexet akarnak, megjátsszák magukat, hazudoznak, színészkednek, ráakaszkodnak a másikra, munkaidőben is elvárják a chatelgetést... stb
2021. szept. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én másfél éve vagyok egyedül.

Nem valami jó, viszont valamilyen szinten mégis szabad vagyok, nem kell senkinek megfelelnem.

...azért a magány nehéz.


Az előttem szólónak viszont igaza van. Én szerintem csak úgy tudnák újra szeretni, ha már előtte ismerem az illetőt, és beleszeretek.

2021. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!