Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogy bírjátok, ha nincs...

Ti hogy bírjátok, ha nincs kivel beszélnetek sem, amikor fojtogatnak a szavak?

Figyelt kérdés
A mumkatársakkal amúgy sem célszerű ilyenekről beszélgetni, mert pletyka lesz belőle ezért nekik nem szívesen mondok semmit. Nem igazán vannak barátaim és senkim, akinek szívesen elmondanám, h mi nyomja a lelkem, de belül meg azt érzem, h szétrobbanok a nyomástól, h nincs kinek kimondanom, nincs kivel beszélgetnem róla, vagy tanácsot kérni.

2020. febr. 9. 17:31
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Családtagok?
2020. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
77%
Nekem elmondhatod, hogy mi nyomja a lelked. De ide is kiírhatod.
2020. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Sose volt jó kapcsolatom a családommal. Közel 10 éve költöztem el otthonról, kell nekem a távolság tőlük. Pici gyerekként megtanultam, h a családom felé teljesen fölösleges a problémáimmal fordulnom, mert úgy is a szőnyeg alá söprik. Pénzzel ki tudnak segíteni, de mással nem.
2020. febr. 9. 17:37
 4/52 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatod, hogy mi a gond. Ha tudok adok tanácsot is.
2020. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

Épp jó helyen jársz. Itt el is mondhatod és pletyka sem lesz belőle.

:)

2020. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

Írjál blogot és építs ki barátságot! Nem kell ötven, legyen csak egy, max kettő, de azok értékes emberek legyenek.

Szerinted a barátságokat miért találták ki?

Mert a normális emberi létezésben barátok is szerepelnek, akik meghallgatják, hogy mi nyomja a lelked.

2020. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=AIWS9qw-wv4

Vagy nekem is leirhatod priviben.

2020. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

Én általában ezt úgy szoktam megoldani hogy le fekszem aludni, ezekután fel ébredek kis torna aztán fogok egy füzetet és le írom a tegnapi napomat mi történt velem?

Ezekután le írom mik járnak pont abban az időben a fejemben? majd milyen dolgok nyomasztanak engem? utoljára pedig mit szeretnék az nap megcsinálni? Igaz ezt 1 nappal előbb írom meg.

Nekem ez tud segíteni.

2020. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Többek között ezért is írok naplót.
2020. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Arról van szó, h bizonyos eseményeket nem tudok feldolgozni és nem is biztos, h más feltudná, ha leírnám.

A barátaim is azért építettem le, mert egy idő után nem akartam csak panaszkodni, szégyelltem is magam, h semmi jó nem történik velem, inkább magamba fordultam.

Ha el is akarom valakinek mesélni, sokszor mondják, h inkább ne, nekik is felkavaró. Ne haragudjatok, ide nem szívesen írnák ki részleteket.

2020. febr. 9. 18:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!