Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos fiatalok, hogy bírjátok?

Magányos fiatalok, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Nem rég maradtam szinte teljesen egyedül (hugom pesten, anyám közel 400 kmre költözött, nagyszüleimmel apám végett nem igazán tartom a kapcsolatot). Már régóta nem volt baráti köröm, az egyetlen barátom, aki egyuttal a szerelmem is volt, akivel személyesen is sok találkozásom volt elhagyott. Amíg ő velem volt, nem éreztem magam egyedül, habár kapcsolatunk vége felé már rám tört a társas magány, de nem ez a lényeg. Már ő sincs számomra. Senkim nincs. Többnyire csak a munkában beszélek emberekkel, de kezdem úgy érezni, hogy bele őrülök ebbe az állapotba. Egyedül élek egy kertes házban. Próbálok foglalkozni magammal, lekötni az agyamat, de nagyon nehezen megy. Folyamatosan kivagyok merülve. 27 éves vagyok.
2020. okt. 2. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Akkor járj társaságba, nem ördögtől való dolog.
2020. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mégis hogy, ha nincs az embernek már egy barátja sem? :D Nagyon könnyen mondják az emberek járj társaságba, járnék én szívesen, ha elhivnak valahova igent mondok rá. De ilyen nem nagyon van már.
2020. okt. 2. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Hát ha azt várod, hogy az öledbe hulljon minden, nem sok sikered lesz az életben. Barátnőd hogy lett, ő szedett fel mi?

Annyi lehetőség van emberek közé menni, hogy nem is kezdem el sorolni. Biztos van legalább egy dolog ami érdekel..

2020. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Gyógyszerrel tudom elviselni a magányt.
2020. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi mást tudok tenni, mint élni a lehetőségekkel? Nyitottnak lenni más emberek felé? De most ilyen korban az embereknek megvan már a társaságuk, én nekem ezek megszűntek. Max konditerembe tudok eljárni, vagy futni. hova máshova tudnék menni egyedül, viccen kívül érdekelne.
2020. okt. 2. 18:54
 6/9 A kérdező kommentje:
10 éve hagytam el a baráti köreimet, magánjellegű dolog miatt. Teljesen mindegy mi volt az ok, azóta már rendkívül bánom, hogy úgy döntöttem.
2020. okt. 2. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy...
2020. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Covid idején nehéz dolog... de vannak úgy tudom futóklubbok, ott is lehet ismerkedni, vagy valami hobbi, vannak helyek ahol lehet ingyen társasjátékozni. Vagy kezdj el tanulni vmilyen táncot, vagy kungfu?
2020. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2020. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!