Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a megoldás ha nincs senkim...

Mi a megoldás ha nincs senkim (se család se barát közel hozzám) akivel megbeszélhetném a mindennapjaim történéseit gondolataimat érzéseimet, csak vagyok és lépnék előre de gyengének érzem magamat?

Figyelt kérdés
Mindennapi beszédekből hallani hogy mindent egyedül értem el blablabla de megis csak volt akijez tudtak szolni beszelgetni erzelmi lelki es testi biztonságot torodest kaptak. Igy enis elernek barmit de en nemtudok senkihez sem szolni stb kozel nincs senki hozzam.. igy mi lenne a megoldas h tudjak elni es alkotni fejlodni?:/ ez az egy gatol csak :( meditalok, olvasok fejlesztem magam de ez ellen nemtudok mit tenni igenylem de nemkapom meg

2021. okt. 28. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Jó kérdés sokan vagyunk ezzel így. Az emberek manapság már nagyon elfoglaltak, mindenkinek megvan a maga társasága velük el vannak mások felé ennyire nem nyitottak általában. Ahhoz, hogy egy rendes kapcsolat kialakuljon a két fél között sok együtt töltött időre van szükség, valamire ami összehozza őket. Nem megy ez egyik pillanatról a másikra, ha most nincs nem tudunk mit tenni. El kell indulni csinálni valamit, és hasonló érdeklődésű embereknél kell próbálkozni, kitartani hátha összehozunk valamit.
2021. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Lépj ki a komfortzónádból feltétlenül.
2021. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Napló írása, amit időszakonként visszanézel.
2021. okt. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!