Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha holnap azt mondaná minden...

Ha holnap azt mondaná minden szép nő hogy ő mostantól csak jómódú,gazdag férfival jön össze nem lehetne mit tenni?

Figyelt kérdés
Sokszor megy a vita hogy a szép nők a pénzre mennek vagy sem.Vagy csak a jól kinéző pasiknak írnak vissza társkeresőn,és csak a jól kinéző pasiknak érdemes őket leszólítani a többiek keresgéljenek alsóbb szinteken.De ezzel nem értelmetlen foglalkozni?Nem úgyis azt választanak a nők akit akarnak?Ez nem egy olyan dolog amit el kell fogadni hogy ez van különben az ember csak magának árt de változni úgysem fog semmi?

2021. jún. 17. 22:15
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Magyarországon élő magyar szép nőkre gondolok hogy mi lenne ha holnap bejelentenék ők mostantól csak olyan férfiakkal foglalkoznak akiknek autójuk van,saját ingatlanuk és több millió a bankszámlájukon.
2021. jún. 17. 22:22
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy akkor nagy részük magányosan halnak meg.


... mert kevés gazdag szigli férfi van a jó nőkhöz képest és attól még hogy gazdag vagy nem jelenti azt hogy autómatikusan a legszebb nőt választod, akin látszik, hogy a pénzed miatt van veled.


Nem tudom hol élsz, de rengeteg nagyon szép nő van akik szegény vagy átlagos férfi mellett van.


Ha neked nem jön össze az ismerkedés velük, az nem feltétlenűl azért van mert kevés a pénzed, inkább magadban keresd a problémát.

2021. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

1# Az meg még nem gazdagság. :D


Ez a legtöbb férfinak szerintem lazán meglehet. Szeritnem egy sima hegesztő is megteheti, hogy vegy egy Suzukija, örökölt egy lakást és van 4 millió a számláján.

2021. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Én úgy látom hogy csak két dolgot tehetnék ha egy nő azt mondaná nekem nem kellesz,csóró vagy nincs semmid.Vagy hagynám a fenébe vagy megpróbálnék én is jól kinéző és gazdag férfi lenne hogy jó nőm lehessen.Mást nem nagyon tudnék tenni.
2021. jún. 17. 22:27
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

4# Hát ... Pl.: konditerem, egyetem, jó szociális élet + javítasz a személyiségeden.


Az a nő aki azt mondja, hogy "csóró vagy, nincs semmid" nem szeretett beléd. Nincs semmi a személyiségedben, ami megfogja.


Rengeteg dolgon tudnán javítani az anyagiakon kívül.


Az meg elég gáz ha mások miatt akarsz sok pénzt keresni.

2021. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
5 én az a típus vagyok aki nem változik.Én maradok a minimálbéres munkakörömben,és nekem marad az hogy a szép nőket megnézem az utcán de közel egyikhez se fogok kerülni.
2021. jún. 17. 22:38
 7/34 anonim ***** válasza:
62%
Bele kellene törődni, hogy aki ronda és csóró is, annak ritkán lesz igazán szép nője.
2021. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell szép nő? Ha te nem éred be a "magad szintjével" akkor a szép nő miért érje be veled?
2021. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Majd ha 70 évesen megkérdezik tőlem az idősek otthonában hogy maga hogyhogy soha nem nősült meg?Hogyhogy nincsenek gyerekei unokái?Csak annyit mondok,ezt dobta a gép.
2021. jún. 17. 22:51
 10/34 A kérdező kommentje:
8 egyszerű a válasz.Mert a szép nők vannak többségben.A kevésbé szép nők már mind elkeltek.Ugyanis a férfiak között is a szegények vannak többségben és már lecsaptak rájuk.A szép nők között több a szingli mint egy átlagos vagy csúnya nő között.Ezt hidd el nekem.
2021. jún. 17. 22:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!