Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék csinálni, hogy ne...

Mit tudnék csinálni, hogy ne legyen ilyen problémám?

Figyelt kérdés

Amikor egyedül vagyok, akkor társaságra vágyok, illetve arra, hogy egy társaság középpontjában legyek. Amikor lehetőségem lenne erre, akkor leblokkolok, nem vagyok képes egy olyan beszélgetésbe sem beszállni, amihez hozzá tudnék szólni. Ha egyszer egy olyan szituáció adódik, hogy egy társaság középpontjában vagyok, akkor arra vágyok, hogy egyedül legyek.

Másnak is vannak ilyen problémái?


Ez a probléma már évek óta fennáll, és sokszor úgy érzem, hogy zsong a fejem, rengeteget gondolkozok különböző elképzelt szituációkról.


Egyetemre járok, mellette sportolok ha van időm, valamint részmunkaidőben dolgozok.



2021. nov. 1. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan gondjaim, hogy a meglehetősen sűrű gondolataimat nem tudom mindig érthetően kifejezni, ill. olyan is, hogy egy adott témához kötődő egyébként rengeteg gondolatom nem jut eszembe, amikor egy adott beszélgetésben mondhatnám őket. Szóval ilyen értelmű leblokkolásom szokott lenni. De már elengedtem, tudomásul vettem a dolgot. (Lehet, hogy lehetne fejleszteni, de annyira már nem izgat.)
2021. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!