Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet úgy élni hogy az ember...

Lehet úgy élni hogy az ember teljesen egyedül van, nincs akit szerethetne és nincs aki viszont szeretné?

Figyelt kérdés
Az egyedüllét alatt azt értem, ha az embernek csak ismerősei vannak felszínes kapcsolatokkal rendelkezik, de nincs egy barátja sem, nincs párja, családja és senki, aki igazán közel állna hozzá.

#egyedüllét, magány, élet
2021. nov. 10. 18:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak embereket lehet szeretni. Például úgy soha senki nem örült nekem, mint ahogyan a kutyám szokott.
2021. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Lehet,csak nagyon de nagyon xar. Én tudom tanúsítani. Az ég egy adta világon semmi értelme az egész életemnek. Nulla. Fogalmam sincs miért csinálom még, vagy mit kellene csinálnom. Csak vagyok. Se barátok,se haverok,se család ,semmi. Ez az igazi keménység, nem a gyúrás.
2021. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, ha egy ilyen beállítottságú emberről van szó.
2021. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
le lehet. De van közel 8 milliárd ember a bolygón.. ha nem találsz senkit ennyi közül, aki viszont szeret, akkor veled van a probléma és nem a másik 7 999 999 999 -el.
2021. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha közben utazhat bárhová, szexelhet szerelem nélkül, akkor simán
2021. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ha mindezek mellett lenne elég pénzem és időm, rengeteg olyan doglot tudnék csinálni egyedül (hobbi, szórakozás, stb.), amit élveznék, nem kellenek hozzá emberek.
2021. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, de nagyon sivár lehet az élet mélyebb kapcsolatok nélkül. Nekem nem lenne való.
2021. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én csak korlátozott ideig érzem jól magam mások társaságában, van, akivel ez több, van, akivel ez kevesebb idő, van, akiből 10 perc is sok, a neveletlen gyerekek idegesítenek, keserítették már meg a pihenésemet, sajátot 37 évesen már nem akarok. A barátságaim nekem inkább távolságtartók, ez részben amiatt is alakult így, mert más az időbeosztásunk, máshogy érünk rá, esetleg van, akivel messze is vagyunk egymástól. Viszont az életem egyáltalán nem sivár. Szeretek regényeket, tanulmányokat olvasni, szeretek utazni, túrázni, fotózni, a kutyám és a papagájaim mellett minden nap mosolygok valami miatt, rengeteg élményem van, amiben nem osztoztak az ismerőseim, mert egyszer sem jöttek velem, pedig lett volna lehetőségük, de túl kényelmesek voltak, hogy csatlakozzanak hozzám, én meg nem akartam lemondani egy élményről csak azért, mert nem volt, aki velem jött volna.
2021. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány? próbáltál már ismerkedni?
2021. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
39 éves vagyok: a közvetlen családon kívül nincs senkim. Lehet.
2021. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!