Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek gáz ha egyedül...

Szerintetek gáz ha egyedül mennék el a moziba?

Figyelt kérdés
Nincsennek barátaim sajnos és eddig moziba is csak a családommal mentem max. De most az Örökkévalókat szeretném megnézni de a családomból senki sem Marvel fan. Én se vagyok régóta egyébként. De nincs aki megnézze velem. Ezert gondoltam arra hogy akkor egyedül mennék el. Egyszer voltam már egyedül egy masik filmen de akkor is kinevettek érte az osztálytársaim. Igaz lehetett volna annyi eszem hogy nem mondom el nekik.

2021. nov. 6. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne gáz?
2021. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Beengednek egyáltalán? Már abból kiindulva, ha ezért kinevetnek fiatal lehetsz.
2021. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért. És igen beengednek. Nem vagyunk annyira fiatalok, elvileg érettnek kellene lennünk de ettől függetlenül jót szórakoztak rajtam😅. Én mondjuk nem szóltam semmit utánna.
2021. nov. 6. 16:14
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
nem tudod miért... nos nem gáz. Meg akarod nézni, akkor nézd meg. Ne gondold túl...
2021. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Jó mondjuk én egészségügyi felnőtt képzésbe vagyok és sokan a csbcs nél tartanak szóval bármi lehet.
2021. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz, tőlem a barátaim meg se kérdezik, hogy kivel voltam moziban :D
2021. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2%
Hát figyelj, van aki azt nem hiszi el, hogy nem vagyok szűz, valaki meg azt nem, hogy lassan 2 éve nem dugtam mivelhogy fél évig se lehet ezt kibírni xd, bár az utóbbit megértem.
2021. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tőlem megkérdezték mit csináltam hétvégén, mondom moziban voltam. Kivel? Egyedül. Aztán kb. hogy hú ez mennyire gáz már meg akkor egymásnak hallod a XY nevű srác egyedül volt. Sokszor piszkálnak mert egyedül vagyok vagy nem tudom miért. De köszönöm a válaszokat!
2021. nov. 6. 16:23
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Milliószor voltam már egyedül moziban. Nincs párom egyedül megyek.
2021. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3%
8. Középsuliba az volt a téma, hogy jól dugok és ez elterjedt az egész suliba, bár ez egy pozitív pletyka volt szerintem.
2021. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!