Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tetted túl magad ezen?

Hogy tetted túl magad ezen?

Figyelt kérdés
Hatalmasat csalódtam egy emberben és úgy érzem vége. Napok óta nem tudok enni és csak erre gondolok. Hogy tudnék ezen túllépni? Csak mert úgy érzem hogy ennek soha nem lesz vége. Csak vissza akarok menni az időben és ott élni. Ő volt az az ember akire az életemet is rábíztam volna. Nincs még olyan mint ő. Senki nem ismer úgy mint ő. Csak le akarom szarni de nem tudom.

2021. nov. 12. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Elengedes videókat hallgattam fél éjszakákon át. Nehéz volt. Úgy éreztem, ő volt a másik felem, ő pedig atvert, becsapott, megcsalt a hátam mögött. 2 teljes év után sikerült teljesen kiheverni.
2021. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

És én mit mondjak, kedves kérdező? MAGAMBAN, a saját "erkölcsömben" (akármimben, amitől ember lennék) csalódtam oltári nagyot.

Alja ember vagyok, és ezzel kell együttéljek.

2021. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyfajta gyász. Ugyanúgy túl kell rajta esni, fel kell dolgozni, ami időbe telik. Talán segít, ha naplószerűen leírod magadnak a kavargó érzéseidet, és megpróbálod megválaszolni a kínzó kérdéseket. És egyél, mert éhesen rosszabb. :)
2021. nov. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megértelek de még nem jöttem rá én sem hogy tudnám magam túl tenni ezen. Nincsenek barátaim nem tudom kivel megbeszélni. Az csak tovább ront az egészen hogy ha ne tán valaki elkezd érdekelni ugyan az történik meg. Nekem fontos lesz ő meg tesz rám magasról és csak kihasználnak.
2021. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!