Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hagytak már el komolyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytak már el komolyabb magyarázatok és okok nélkül? Hogy tetted túl magad rajta?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nagyon szeretek de elhagyott és nem magyarázta meg miért. Azt mondta gondolkodni szeretne (volt barátnője megint a képbe jött, stb) időt kért, azt mondta kell neki pár nap. Miután szakítottunk találkoztunk még egyszer az után, és akart adni a számra puszit, stb. De még is azt mondja idő kell neki, és nem szeretne fájdalmat okozni nekem. Végül tegnap engem is és a családom is letiltotta facebookról.

Úgy érzem ha még megmagyarázta volna miért történt ez, vagy mi lesz velünk akkor is nehéz lenne túl lépni rajta mert nagyon szeretem, de így hogy letiltott így pláne nem tudom hogy tegyem túl magam rajta. Szerintetek is így már kár reménykedni bármiben?



2017. ápr. 17. 12:14
 1/4 anonim válasza:

Te ismered a fiút, neked kell tudni :)

Egyébként szerencsére még nem hagytak el soha. :D

Ha akart puszit adni, akkor minek neki idő? Nem értem, bár nincs ötletem, lehetséges, hogy csak az élvezetért kellettél neki? :/

2017. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Sehogy...mai napig nem tudtam túl tenni magam rajta.

2017. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aktuális még a kérdés? Velem nem egyszer megtették, és csak az idő segített. Bár az igazságtalanság érzése sokáig megmaradt, de nem fájt már úgy egy idő után. Van egy rossz hírem: Én már nem tini vagyok ,hanem felnőtt, de a pasik ilyen szempontból nem változnak. Felnőttként sem mondják meg az igazat, és fogalmuk sincs róla mennyit ártanak az embernek, mikor hagynak reménykedni, és sosem jöttem rá miért teszik ezt. pl. ilyenekre gondolok, mikor az utolsó találkozásnál még ölelkezve búcsúzkodsz, és mikor pár nap múlva sem ír, azon kapod magad, hogy letiltott a facebookról is. Gyönyörű, korrekt hozzáállás. Felnőtt emberekről beszélünk!
2017. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Ugyan ilyen féreg módon “szakítottak” velem is. Csak éppen hölgyek...

2017. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!