Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha naponta 2000 forintot...

Ha naponta 2000 forintot költök kajára az jó?Nem sok?

Figyelt kérdés
Naponta 2000 forintom megy el kajára,ebben benne van a reggeli szendvics,délben egy leves és egy második,este pedig valami péksütemény.Pogácsa,kakaós csiga ilyesmi.Nem költök sokat kajára?Havi 60 ezret kajára költeni még elmegy?

2021. nov. 18. 11:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Most így gyors összematekoltam hogy mit is eszek egy nap, mikor dolgozom:


-Reggelire a közeli hiperben veszek két csirkemájas táskát 280 Forintért

-Ebédre a közeli kifőzdéből rendelek, 2 fogás + savanyú, 1300-ért (jattal együtt)

-Hazafele a közeli pékségbe még beugrok, és mivel vidéki pékség, 130-150 Ft közt vannak a pékárúk, egy vagy max két péksütit veszek mondjuk 300-ért, tehát én még ki is jövök 2000 alá.


Ebből az opcióból csak az ebéd az ami néha kiesik, általában a hét első felében, mert hétvégén főzök, most így hirtelen nem tudom leosztani hogy abból egy nap kb mennyire jön ki a kajám, ha én csinálom.

2021. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki a minőségi kaján spórol, annak nincs sok esze. Mint írta a 19-es, lehet olcsón és egészségesen is élni, de a péksütemények meg a feldolgozott szarok nem azok. Én részemről tudom ajánlani a zabkását, zabos turmixot, mint alapanyag nagyon sok helyen fel lehet használni és egészséges.
2021. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben nagyon felmentek az árak, amilyen vásárlás korábban (1-2 éve is) 1300-ból kijött volna, most 2000. A zöldség-gyümölcs, húsok ára különösen emelkedett, így sajnos nem sok az a 2 ezer. Csak épp megkeresni nem lett kevesebb idő, legalábbis nekem.
2021. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!