Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normálisnak tekinthető hogy...

Normálisnak tekinthető hogy főleg a férfitársadalom egy rétegének legfeljebb csak prostitualtak útján van lehetősége szexelni, párkapcsolatra pedig semmilyen lehetősége nincsen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy elég beteg világban, egy durván aberrált társadalomban kell élni, ahol elég ha férfiként nem tudsz kiemelkedni a többiek közül a nők szemében, és máris örök magányra vagy ítélve az életben.

Ez a normális? Hogy huszas éveiben járó egészséges férfiak tömegeinek fizetnie kell ha szexet akar, aztán azt csinál magával amit akar?

Bármikor végignézem magamat hogy mi az amit rosszul csináltam képtelen vagyok ilyet felfedezni felnőttkoromból, mivel akkor már semmilyen megfelelő lehetőségem sem adódott a pártalálásra.

Ezért úgy érzem hogy sosem volt lehetőségem sem egy boldog életre, ahol szeretve van az ember. És azt kell lássam mindenhol hogy az ilyen helyzetet egy teljesen normális állapotnak találják, ahol a megoldást ezen emberek megbélyegzésében és kitaszításában látják.

Nem állítom hogy én magam normális lennék, pusztán a helyzetemből kifolyólag, ugyanis tudom hogy ez nem normális, és nem vezet sehová sem.

De kérdem én: Ez a beteg világ amelyben ilyenek mennek normális?

Elvárhat az ilyen emberektől a társadalom akármit is?

Miért érdekeljen ilyen embereket a pénz, a szociális kérdések, a politika, a munka, akármi miért is érdekelné őket amikor boldogak már nem lehetnek ebben az elcseszett világban?



2021. nov. 21. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/121 anonim ***** válasza:
89%
Egyetlen férfi ismerősöm sincs akinek fizetnie kellene a szexért…
2021. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/121 anonim ***** válasza:
85%
Azoknak a férfiaknak nincs lehetőségük, akik photoshoppolt, agyonműtött instamodellekre meg animefigurákra csorgatják a nyálukat és a való életben is kizárólag ilyen megjelenésű nőkkel állnának szóba, és aki csak simán normális megjelenésű, az már nem kell az ilyen kis incelkéknek.
2021. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/121 anonim ***** válasza:
90%

Nem egészen értem, hogy mit is várnál.

Ingyen szex mindenkinek, aki magától nem talál partnert?

2021. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/121 anonim ***** válasza:
95%
Oké, akkor várjuk, mi a megoldás. Ha egy nőt sem érdekelsz, akkor valakit kötelezzenek rá, hogy ennek ellenére legyen veled mégis párkapcsolatban?
2021. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/121 anonim ***** válasza:
4%

Nem így kell felfogni, egy átlagos munkából élő nő nem fogja neked bekapni ezt garantálom, erre vannak olyanok akik törlesztőt, diákhitelt rendezik az összekúrt pénzből, lehet az sem szívesen mocskolja be magát, de más út nincs, ha neki nem volt elég egy mezei szakma amihez nem kellett hitelbe vernie magát.


Lehet fizetsz egy nőért, de megkapod nála azt amit mezei nőtől nem, ugyanis otthagyna némelyik egy-két ötletért.

2021. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/121 anonim ***** válasza:
6%
Teljesen igazad van Kérdező, de az itteni csordától ne várj semmit!
2021. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/121 anonim ***** válasza:
96%

És szerinted ez régen nem így volt? A legősibb szakma a prostituáltság. Kereslet-kínálat, tudod...

Nem egészen értem, mi is a problémád. Vagy ha most azt mondom, hogy na gyere Pista, szánalomból lefekszem veled és nem kérek érte pénzt, akkor boldog leszel vagy mi van?

2021. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/121 anonim ***** válasza:
91%

"De kérdem én: Ez a beteg világ amelyben ilyenek mennek normális?"


-Minimális igazságalapja van a kérdésednek, mivel eléggé megváltoztak az emberi értékek, elvárások, de ez vonatkozik ugyanúgy a női nemre is, tehát őket is érinti az a probléma ami leírtál.


"Elvárhat az ilyen emberektől a társadalom akármit is?"


-Persze, ugyanazt mint bárkitől, tartsd be a törvényeket, fizess adót stb :)


Ugyanúgy van lehetősséged "ingyen" sexhez jutni, csak lejjebb kell adni az igényeket.


A valós problémát én az "igaz" társkeresésben lelem, ez már sokkal nehezebb dolog mint a sima sexpartner keresés.


Amúgy ha még szűz vagy, akkor erősen túlértékeled a sexet...nem olyan nagy dolog mint amilyennek gondolod :D

2021. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/121 anonim ***** válasza:
89%
Tehát, elbuktál a nőkért vívott harcban, és ezért most a társadalom a hibás..?
2021. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/121 anonim ***** válasza:
86%

Férfiként tudni kell kiemelkedni a tömegből és kész. Ahogy mondod. Én 20 éves kor9mig kis hülye voltam. Nem is volt kapcsolatom. Aztán elmentem dolgozni és megváltoztam. Egyszerűen már tudom mi kell egy nőnek és kész. Adok magamra. Jobb akkarok lenni az átlagnál, és jobb is vagyok. Pedig sokáig nem voltam. Most 23 évesen is boldog párkapcsolatban élek.

Ha nőt akarsz aki szeret téged, elsőnek legyél szerethető. Csak gondolkodj rajta sokat, hogy mi lehet veled a baj és, hogy min változtas. Vagy rájössz és megváltozik minden, vagy sem.

2021. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!