Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek a szégyene hogy ma több...

Kinek a szégyene hogy ma több mint egymillió ember él magányosan Magyarországon?

Figyelt kérdés
A Vodafone hívta fel a figyelmet hogy Magyarországon több mint egymillió ember él magányosan.Kisfilmet is készítettek karácsonyra,hogy felhívják a figyelmet.Ez a társadalom szégyene?Vagy a kormányé?

2021. nov. 22. 19:08
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
73%
Ciki, hogy a reklám miatt vetted észre. Tee anyád él még? Nézd má meg!
2021. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
76%
nem szégyene senkinek , a reklámban szereplő öregre van megoldás úgy hívják őket hogy öregezők . kérdező gondolom te is a magányos vagyok mindenki más gonosz típus vagy ,
2021. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
79%
Ez senkinek sem a hibája. Nem mindennek van felelőse, néhány probléma csak úgy létezik önmagától.
2021. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
72%

A vodafone csak el akarja adni magát. Kellett vmi megható a karácsony közeledtével.

Szerintem meg a tömeges, túlzott nethasználat előtt jobbak voltak az emberi kapcsolatok.

2021. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
87%
A Vodafon magát reklámozza. Nem a te életed érdekli.
2021. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
76%

A magányos emberek is tehetnek azért, hogy ne legyenek magányosak, a "mindig más a hibás", "én nem tehetek semmiről" nem jó stratégia.

Mi lenne a "helyes módszer"? "számoljuk össze a magányos embereket"-oldal, "mindenki jelezze az adott oldalon ha magányos", "utána indul a 'becsöngetünk a magányosokhoz és társaságba visszük/ismerkedésre kényszerítjük őket' típusú mozgalom" vagy mit kellene tenni?

2021. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
37%

20-as

Te akkora ökörségeket írtál. Azt hiszed, mindenkinek kilométeres baráti köre van?

2021. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
78%

#27:

Ezen lehet ám változtatni. Aki a szobájába zárkózva éli le az életének nagy részét, az mégis miért várja, hogy több százan körberajongják? Én meg miért tutujgassak egy számomra vadidegen embert, csak mert #jajszegénydeegyedülvan? Lehet, hogy egy kib*szott szemétláda, lehet hogy valakinek tönkretette az életét anno, az olyanok meg valahogy nem vonzanak.

2021. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
81%

Lehetnek különböző tényezők, de alapvetően az adott személy hibája, ha magányos vagy nem. A barátkozás kifejezetten olyasmi, amihez kölcsönös nyitottság kell. Ha te nem keresed mások társaságát, miért keresné bárki a tiedet? Én személy szerint sose voltam magányos, mert folyamatosan keresem mások társaságát, járok közösségekbe és ilyesmik. Bárkinek van erre lehetősége, az más kérdés, hogy ki mennyire használja ki ezt.


Másrészt írtál itt az idős bácsiról vagy az ismerkedni vágyó gyakorisról. Zavar a a magányuk, de hadd kérdezzem meg (és ezt ne vedd személyeskedésnek): mikor írtál utoljára bármelyiküknek is? Mikor teremtettél utoljára értékes kapcsolatot ezzel megszüntetve valaki magányát?

26/N

2021. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
76%

"Azt hiszed, mindenkinek kilométeres baráti köre van?"


Se barátok, se nő, akkor csak magadat okolhatod, hogy semmilyen emberi kapcsolataid nincsenek.

2021. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!