Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek a szégyene hogy ma több...

Kinek a szégyene hogy ma több mint egymillió ember él magányosan Magyarországon?

Figyelt kérdés
A Vodafone hívta fel a figyelmet hogy Magyarországon több mint egymillió ember él magányosan.Kisfilmet is készítettek karácsonyra,hogy felhívják a figyelmet.Ez a társadalom szégyene?Vagy a kormányé?

2021. nov. 22. 19:08
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
50 az én ismeretségi körömben senki nem magányos.Mindenkinek vannak barátai,párja.De ettől még elhiszem hogy sok magányos ember van,én is nehezen baràtkozò típus vagyok.Az internet segítségével próbálok kilépni a virtuális világból a való világba.Csakhogy nem nagyon akar randizni senki.
2021. nov. 24. 16:22
 52/59 anonim ***** válasza:
67%
Persze, higyjük is el, hogy te egy olyan univerzumban élsz, ahol nincsen egyetlen magányos nyugdíjas sem! Véletlenül sincsenek velük tele a falvak meg a nagyvárosi lakótelepek...
2021. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
67%

#51

Randizni nem is fog veled a nagy többség teljesen érthetően, de a kérdésed nem is erről szólt, hanem a magányról. Ismételten: mikor szüntetted megutoljára valaki magányát azzal, hogy barátkoztál vele? Ha te nem tettél ilyet, milyen jogon panaszkodsz, illetve milyen jogod várod el, hogy mások nyissanak feléd?

2021. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
47%
Tipikus áldozattípus, mindenki szar, csak ő nem...
2021. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
53 én írtam is hogy nehezen barátkozok,nehezen nyitok,de sokan vannak akik könnyen barátkoznának,mégsem teszik.Nekem sokat segítene ha valaki érdeklődne irántam a társkeresőn,találkozni akarna.De nem akar senki:(
2021. nov. 24. 16:52
 56/59 anonim ***** válasza:
63%
Én mindig is könnyen barátkoztam, alapvetően szeretek új embereket megismerni, de miért barátkoznék például veled? Figyelj, ha te nem nyitsz senki felé, akkor feléd se fog senki, ugyanis minden szociális kapcsolatnak alapja a kölcsönösség. Nem lehet elvárni senkitől, hogy barátkozni fog veled, ez nem így működik.
2021. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
És én az interneten írtam rá már több magányos nőre,azonban választ a többségtől nem kaptam.
2021. nov. 24. 16:56
 58/59 anonim ***** válasza:
Sok múlik a magányos emberen, de azért az is igaz, hogy hiába nyitsz mások felé, nincs meg mindig a fogadókészség. Pl. nem olyan a munkahelyi csapat, vagy a baráti társaságból több embernek gyereke születik, nem érnek rá találkozni, a barátaidnak új társasága lesz, stb stb... Most pl. a Covid is elég rendesen hazavágja az emberi kapcsolatokat.
2021. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
67%

#57

Jelezték ezek a nők, hogy szeretnének üzenetet kapni? Mert ha kéretlenül írtál rájuk, nem csoda, hogy nem válaszoltak. A másik, hogy attól, hogy valaki magányos, még nem feltétlen szeretne ismerkedni akárkivel.

2021. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!