Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan személyeket keresek,...

Olyan személyeket keresek, akik szeretnének barátkozni, de valamiért ez nem, vagy nehezen jön össze. Hogy érzitek, mi lehet az alapja ennek? Milyen módon próbáltok barátkozni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 05:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.
2021. nov. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Same here
2021. nov. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1,2 Ha gondoljátok, írjátok meg, mi a helyzet veletek a kiírtak kapcsán.
2021. nov. 17. 06:47
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Szeretnék barátkozni, de semmilyen lépést nem teszek ennek érdekében.

A jelenlegi élethelyzetem moatt be vagyok fásulva, utálom az embereket és félek is tőlük.


31F

2021. nov. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Mindig nehezen barátkoztam. Személytől függ milyen gyorsan nyílok meg valaki előtt. Viszont kezdeményezni nem nagyon megy. Mikor megpróbálom, általában rosszul sül el, nem érdeklem az illetőt, ezért egyre kevésbé merek kezdeményezni. Ha valaki kezdeményez akkor viszont könnyen bekapcsolódok a beszélgetésbe, mert ha valaki kezdeményezett, az már egy jó jel hogy legalább egy picit érdeklem az illetőt és nem csak érdektelenül bólogatni fog mikor elkezdek hozzá beszélni. Pont az ilyen kellemetlen szituációkat próbálom kerülni.
2021. nov. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Veled miért lenne érdemes?
2021. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Személyesen mindig jobban megértem magam az emberekkel, főleg a fiatalabbakkal. De azt látom, hogy neten át nehéz barátkozni. Pedig örömmel beszélgetnék, kirándulnék, de a legtöbben elvannak a kis világukban,a gép mögött.

És ez nem lesz jobb, sajnos :(


Bpesti férfi

2021. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
#7 Igen, ez nagyon ismerős. Úgy kezdtem el az egyetemet hogy távoktatás volt. Online voltak az órák, legfeljebb kis négyzetekben láttuk egymást. Senkit nem sikerült megismerni az első évemben, legfeljebb látásból. Aztán most szeptemberben hogy végre jelenléti oktatás van, első nap mikor bementem már azt láttam hogy mindenki ismer mindenkit, már kialakult baráti társaságok vannak. Mégis hogy a francba? Online mindenki így ráírogatott a másikra, találkoztak, megismerték egymást? Csak én maradtam ki ebből?
2021. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
#8 ja mert nem csak a sült galambot kéne várni
2021. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kései Sirató ***** válasza:
32%
Én szívesen barátkozom veled, ha szeretsz pizzázni, moziba beülni, női dolgokról beszélgetni, ötleteket cserélni. Én imádok olvasni és utazni. Írj rám privátban és ha a környéken laksz, találkozhatunk.
2021. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!