Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A férfiak vagy a nők viselik...

A férfiak vagy a nők viselik jobban a magányt?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 23:01
A kérdező szavazást indított:
Férfiak
Nők
25 szavazat
 1/5 anonim válasza:
70%
Nincs nemi összefüggés
2021. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a nők, a férfiak, a lecsúszottabb réteg, alkoholista, vagy az a tipikus próbálkozok mindenkivel, az idiótával is, csak hogy legyen valakim.



Sokkal több olyan nőt láttam aki magányos, de mégis elfogalja magát, ami nem árt neki. Fordítva ezt még nem tapasztaltam.


De környezeti tapasztalásokon kívül erre egy felmérés/kutatás adhatna reális választ.

2021. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem a nők sokkal jobban viselik.

Ők bármikor bepasizhatnak ha úgy tartja kedvük, és ráadásul úgy hogy a kisújjukat se kell mozdítaniuk érte.


De a férfiaknál más a helyzet, mindig nekik kell megtenni az első lépést, és sokan még úgy is megteszik hogy előre tudják semmi esélyük. Ráadásul túl sok a vetélytárs, ez is rendkívüli módon megnhezíti a dolgot.

2021. dec. 3. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
A magányos nő általában mégsem annyira magányos, soknak vannak barátnői, szociálisabb, jobban tartja a kapcsolatot a szélesebb rokonsággal. Elfoglalja magát varrással, mosással, házimunkával, kertészkedéssel. A férfiak inkább magányosak, mert ők nehezebben veszik rá magukat a háztartásbeli teendők unaloműzésre is alkalmas elvégzésére, vagy alkoholisták, vagy van beütésük. Ha épp haveroznak is, abból általában piás tivornyák vannak. Ismerek mindegyikre példát.
2021. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőket alapvetően a társadalom a féltettebb nemnek tekinti emiatt neki alanyi jogon jobban jár a feltétlen szeretet mint a férfiaknak


A férfinak magát kell elfogadnia és szeretni, és majd ez után jön a többi, a nőnek, hogy ha önértékelési problémái vannak akkor is lehet párkapcsolata, szexelhet sokat és ez a tény, hogy neki ott van a biztosíték míg a férfinak ez nincs a nők számára a magányt nem teszi olyan rideggé mint egy férfinál


Másik oldalról viszont azt is mondhatjuk, hogy a férfi erő, "maszkulin energia" ami a férfiban van az az ami az embert cselekvésre kényszeríti, a férfi erő a teremtő a "női energia" a támogató


Mindig könnyebb támogatni valamit, rábólintani vagy nem, mint létrehozni

2021. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!