Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem jön el velem sehova...

Miért nem jön el velem sehova sem senki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincsenek barátaim.

Az osztályban van egy barátnőm én mindig hívom hogy menjünk el valahova sulin kívül de neki mindig dolga van vagyis más barátaival van. Nyilván legyen velük is csak akárhogy próbálkozok szervezni egy időpontot ami neki is jó a végén mindig lemondja iskolán kívül egyáltalán nem keres a barátaival majdnem minden nap suli után találkozik hétvégén meg velük megy bulizni.

Én nekem barátnőm és szerettem volna vele lenni beszélgetni, vásárolni, korcsolyázni most télen mint régen (tavaj még úgyahogy eljött havonta 1-2x)

Még múlt héten megkérdeztem tőle, hogy eljön e velem korizni azt mondta nem ér rá mert egyik barátnője nála alszik.

Aztán megláttam a korcsolya pályán (nővéremmel mentem) és hát nagyon rosszul esett, legalább elmondta volna hogy azért nem ér rá mert mással megy. Aztán elmondtam neki hogy hogy esett és jött az hogy ők az utolsó pillanatban döntötték el hogy mennek. Még oda sem jött köszönni de biztos hogy látott.

Ez megy már több mint fél éve és nyilván jó egyszer kétszer elmenni tesómmal de valamikor jobb barátokkal.

Gyűlölök iskolába járni csak mert hogy ott tettetjük hogy milyen jóban vagyunk (már amikor) aztán meg le se szar.

Rajta kívül van még egy barátnőm de ő is ezt csinálja őt is hívtam már , több hónapja minden héten megkérdeztem hogy esetleg jó e neki de csak annyit mond hogy nem tudja vagy hogy szerinte nem és az utolsó pillanatban ő is csak annyit mond hogy nem jó neki és ha megkérdem miért mindig ugyan azt mondja.

Lassan úgy érzem velem van valami hogy nem szeretnek vagy nem tudom pedig iskolába el szoktunk lenni, mindig érdeklődöm mizu hogy vannak , beszélgetek velük.

Nem látom értelmét az életemnek sem mindig van valami gond elvált szülőkkel is most nyilván nem leszek öngyilkos azért csak végzem a dolgom. Minden nap ugyan olyan monoton bemegyek az iskolába leülök lemegy egy óra szünetben bámulom a falat aztán ha vége a napnak még felkészítő órákra megyek, hogy bekerüljek egy jó iskolába aztán haza jövök és lefekszek aludni jön a következő nap.

Hétvégén meg nézem a közösségi oldalakon hogy most épp mit csinálnak a barátaikkal azok akik nekem azt mondták hogy most nem engedték el őket.

Annyira gyűlölöm az életem.

Nyáron ugyan ez csak ülök a szobámban vagy kint az udvaron.

Talán velem lenne a gond?



2021. dec. 3. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezeek nem barátok. Sulis haverok. A barátság nem ilyen.

Fogadd el hogy ők kedvelnek téged, de nem eléggé ahoz hogy sulin kívül is veled lógjanak. Nincs ezzel semmi baj. Te próbálkoztál eleget, hagyd őket. Ha valaki akar veled találkozni majd keres téged. Ha meg nem keresnek az egyértelmű hogy sulin kívül mással akarnak lógni.

Középsuliban nekem is csak a suliban voltak haverjaim. Sosem találkoztam senkivel sulin kívül. Sajnos ez egy ilyen időszak. Én is csak igyekeztem túlélni ezeket az éveket. Örülj neki, hogy nővéreddel el tudsz menni ide oda. Nekem még testvérem sincs, nekem aztán tényleg halál unalmas napjaim voltak anyámmal, mert a szüleim nékem is elváltak.

Hidd el ha belecsöppensz a nagy betűs életbe, meló stb ott már lesznek barátaid. Addigra megérik az ember jobb esetben. Akkor majd beindul az életed ne aggódj.

Facebookon van barát kereső csoport, illetve legjobb barátnő kereső.

En is benne vagyok mind a 2 csoportban

Siman tudsz ismerkedni. Beszélgetni. Lehet ott tényleg találsz valami szuper barátnőt

28/N

2021. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írhatunk ha gondolod.
2021. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sok oka lehet. Leveledből arra tippelek, negatív vagy, rossz a kedved, és úgy érzik, nem az ő dolguk felvidítani.

nyugodtan elmehetsz egyedül is, aztán mosolyogva megemlítheted, jól érezted magadat.

Az emberek menekülnek a szomorú, megkeseredett embertársaiktól.

Persze, csak kerestem a lehetséges okot.:)

2021. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!