Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet kezelni az egyedüll...

Hogy lehet kezelni az egyedüllét miatti irigységet?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok irigyek lenni?

Ha igen hogy kezelitek?

Én nagyon irigylem azokat akik boldog kapcsolatban élnek vagy akár csak egy jó családban.

26f



#család #irigység #Boldog emberek #irigység ellenszere
2021. dec. 7. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem irigykedem, megbecsülöm azt amim van.
2021. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem szoktam.
2021. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon irigy vagyok, de nem az emberekre, hanem a képességükre, amivel tudnak ismerkedni, barátokat szerezni, kapcsolatokat építeni. Nekem is lenne kikkel jóban lenni, de nincs kommunikációs és szociális érzékem, amivel léphetnék feléjük. Úgy érzem magam, mintha körbe lennék véve nagyszerű könyvekkel, amiket kínai nyelven írtak. Hiába vannak karnyújtásnyira tőlem, nincs tudásom, amivel megérthetném őket.
2021. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet furán fog hangzani, de én általában örülök mások boldogságának, és nem hasonlítgatom magam másokhoz. Régen másképp volt, de már úgy állok hozzá, hogy saját magamhoz mérem magam, ha büszke vagyok magamra, akkor azt nem azért, mert jobb vagyok másoknál (nem is vagyok), hanem mert magamhoz képest lettem jobb. Mindenkinek más lapokat oszt az élet, és a saját lapjaidból is ki lehet hozni jó dolgokat, ha teszel érte.
2021. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha arra gondolsz mi az amid van és mennyit szenvedtél érte boldogabb leszel mintha más erényeire irigykedsz . Én nosztalgiázni szoktam és elöntenek az emlékek .
2021. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Csináld meg ezt úgy hogy ellőtted szerelmeskednek, neked meg még nem volt soha párod.
2021. dec. 7. 12:20
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem minden a szerelem és a párválasztás . ha önmagadban képes vagy kiteljesedni és nem másokon keresztül akarod megismerni magad hidd el nem lesz ilyen gondod . Mennyi idős vagy ha szabad kérdeznem ?
2021. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7. 26 vagyok.

Ez szövegnek jó csak semmi értelme nincs.

Ha nincs párom akkor hiába vagyok rendben magammal frusztrál hogy másnak meg milyen jó.

2021. dec. 7. 12:25
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Jó szöveg az lenne ha most elkezdenék valami sablon lelkesítő szöveget hogy tegyél ellene bla bla bla ....

Igazából 26 éves vagy előtted a világ ha nem a párkeresésre koncentrálsz hanem a karierre és azokra amiket szeretsz és a barátaidra hidd el akkor toppan majd be valaki amikor nem is számítanál rá . Saját tapasztalatomból kiindulva én is éreztem anno így sokszor , aztán egy nap megtaláltam pár dolgot amibe beleölhetem az idő energiám így nem is koncentráltam rá majd betoppan életem szerelme ... Utánna mentek vele jól a dolgok majd történt ez az depressziós lette utánna ott folytattam ahol előtte abbahagytam . A lényeg annyi hogy sokszor szerintem a ráparázással és az erőltetéssel rontod el a dolgokat . Azt meg nem szabad hagyni kell had alakuljon magától az életed és akkor nyúlj bele ha rossz felé halad :)

2021. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9. Óké koncentrálók a barátaimra, akik mind boldog párkapcsolatban élnek. :/

Meg a munkámra, ahol mindenki családapa halálcuki gyerekekkel. :(

2021. dec. 7. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!