Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elfogadni az...

Hogyan lehet elfogadni az örök magányt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Videójátékok, filmek, sorozatok, pia, drog, zabálás stb.
2021. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. Ha boldog vagy benne, egyedül, akkor elfogadod, ha pedig boldogtalan, akkor örökre az is maradsz. Tenni lehet ellene csupán, vagy örökre nyomorúságosan élni.
2021. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Tenni kell ellene.
2021. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet szerintem. Nekem se volt még senkim, 33 éves vagyok, már nem is lesz szerintem. Barátaim sincsenek, úgy élek mint remete, ha nem járnék dolgozni nem is beszélnék senkivel.
2021. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat csinálom, amiket az első írt, de elfogadni így sem tudom, csak elviselni.
2021. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
58%
Járj el a rosszlányokhoz(orvossal írass fel viagrát ha kell),próbálj meg minél több pénzt keresni,költsd a pénzt ésszel,tudjál félretenni, kamatoztatni állampapír pluszba 5 évre lekötve, a pénz legyen a barátod, a pénz boldogítson(meg az egészség), "a pénz az élet" "a pénz az okosság ezt érted"
2021. nov. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BetyarKoala válasza:
55%
Maszturbálàs, pia, kaja, vilagkörút, pènz, szabadsàg, amíg meg nem unod.
2021. nov. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy miért vagy magányos és miért örök magány. Ha nem akarsz magányos lenni, akkor miért vagy az, vagy miért gondolod, hogy örökre az leszel?
2021. nov. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
49%
Menj el egy menhelyre es fogadj örökbe egy kutyát amely a legtöbb ideje van ott vagy amelyik a legöregebb. Ha belefér a keretbe fogadj egy macskát is. Meglátod ezután soha nem lesz az az érzését hogy magányos vagy. Mindig lesz elfoglaltságod és mindig lesz kivel menni bárhova..
2021. nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A legjobb megoldás ha azzal foglalkozol amit szeretsz csinálni egyedül is, az fel fog dobni! Vmi hobbira gondolok, ez minden embernek más-más: horgászat, varrás, sport, kirándulás, filmnézés stb.

Napi szinten meditálj-relaxálj!

Adj hálát érte!

2023. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!