Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülállók! Mikor jöttetek...

Egyedülállók! Mikor jöttetek rá/fogadtátok el magányt (már ha elfogadtátok), és milyen volt az életetek előtte?

Figyelt kérdés
Itt inkább olyanokra lennék kíváncsi, akik már régóta, tartósan egyedül élnek.

2021. dec. 1. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én boldog vagyok egyedül, mert nem görcsölök rá, hogy nincs párom. Elvagyok.
2021. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
4-5 éve vagyok egyedül előtte kb havonta mással voltam. Először nagyon rossz volt, lelkileg össze törtem...aztán elfogadtam sőt jobban is szeretek már egyedül lenni. Néha ha látok egy látszólag jó kapcsolatot irigykedek, de hamar elmúlik...szóval szar de egy rossz párkapcsolatnál még mindig jobb. 29f
2021. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem már nem érdekel, beletörődtem. Ha majd jön valaki az életembe, akivel jól megértjük egymást, akit megszeretek és ő is viszont szeret, akkor boldog leszek, de én nem fogok futni senki után és nem fogok csak azért összejönni valakivel, hogy legyen valaki, ha egyébként nem érzek iránta semmit vagy nem érzem igazán jól vele magam.

Néha persze belegondolok, hogy jó lenne, ha lenne egy párom, ha lenne valaki mellettem, de nem vagyok társfüggő, ha nem találok ilyen embert, akkor elleszek egyedül is.

2021. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi dolgozóként magamra nem jut elég idő, nemhogy egy párra vagy esetleg még gyerekekre.
2021. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetem alatt voltak csajaim 2-3 utána állt le az egész dolog és nem találtam senkit. Olyan 25 évesen már kezdett lecsillapodni a vágy és magány érzése, aztán úgy 30 körülre alább hagyott.


Mostanra nem vagyok magányos. Elvagyok egyedül, 5-6 éve dolgozom, lakást vettem, jogsit csináltam, vannak barátaim, hobbim, de elvagyok egyedül is.

2021. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
régen magányos voltam, aztán rossz párkapcsolatok, most már élvezem az egyedüllétet és a szabadságot
2021. dec. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul, de előtte meg társas magányban éltem, és elegem lett a folyamatos bántásból. Kb. 5 éve vagyok egyedül. Vágyom egy társra, de nem ismerek meg új embereket mostanában, a társkereső meg nem az én világom. Egyébként egész életemben magányosnak éreztem magam, csak 1-1 rövidebb időszak volt, amikor ez enyhült valamelyest.
2021. dec. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig egyedül éltem, most 46 vagyok.
2021. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!