Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet,hogy nekem nincs is...

Lehet,hogy nekem nincs is rossz életem?Nincs okom a panaszra?

Figyelt kérdés
Munkám van,meg tudok élni,bent vagyok a melegben itthon is,a munkahelyen is,tartozásom nincs,hitelem nincs, egészségügyi problémám nincs,annyi problémám van az életben hogy nincs barátnőm és nincsenek barátaim.Vagy ez elég gond?Vagy nem ez a probléma?Az a probléma ha hónap végére elfogy a pénzünk és nem tudjuk miböl fogunk kenyeret venni?Vagy ha elveszítjük a munkahelyünket és nem tudjuk fizetni a hitelünket?Ezek az igazi problémák?Nem az,hogy nincs barátnöje,meg barátai valakinek?

2021. dec. 14. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#10 lol
2021. dec. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés mit választassz
2021. dec. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed jól magad, akkor nem jó élet. De a problémáid orvosolhatóak, tegyél ellene.
2021. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kései Sirató ***** válasza:
100%

A megosztott öröm dupla öröm, a megosztott bánat csak fél bánat. Ez egy mondás, de nagyon igaz. Kinek mondod el az örömöd, a bánatod? Ki izgul/aggódik érted, ha úgy adódik?

Kivel ünnepled az ünnepeket?

Ki megy el veled nyaralni, strandra, vagy túrázni?

És van-e hobbid?


Számomra a teljes élet több, mint az egészség, és a jó anyagi helyzet.


Nem tudom, hallottál e szükségletek piramisáról, amit Maslow alkotott meg.


Vannak alapvető szükségleteink is, de ha ezek megvalósulnak, akkor törekednünk kell valami többre is ahhoz, hogy igazán boldogok legyünk.


Persze, hogy azok azt mondják, boldog lehetsz, akiknek hitelproblémájuk van, vagy betegségekkel küzdenek.


Nekem úgy tűnik, hogy győzködni akarod magad, hogy minden OK, miközben csak majdnem minden OK.


Nyiss mások felé, szerezz barátokat és legyen valami hobbid, hogy meg tudd valósítani önmagad, és legyenek mindig céljaid, amelyek felé haladsz, ezek jelentik a teljes boldogságot.

2021. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó az úgy
2021. dec. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, h nem vagy beteg, de a barátok, baráti kapcsolatok amúgy nagyon fontosak. Szóval változtatnod kellene ezen, mert minél idősebb leszel, annál nehezebben tudsz majd nyitni mások felé.
2021. dec. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!