Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet,hogy nekem nincs is...

Lehet,hogy nekem nincs is rossz életem?Nincs okom a panaszra?

Figyelt kérdés
Munkám van,meg tudok élni,bent vagyok a melegben itthon is,a munkahelyen is,tartozásom nincs,hitelem nincs, egészségügyi problémám nincs,annyi problémám van az életben hogy nincs barátnőm és nincsenek barátaim.Vagy ez elég gond?Vagy nem ez a probléma?Az a probléma ha hónap végére elfogy a pénzünk és nem tudjuk miböl fogunk kenyeret venni?Vagy ha elveszítjük a munkahelyünket és nem tudjuk fizetni a hitelünket?Ezek az igazi problémák?Nem az,hogy nincs barátnöje,meg barátai valakinek?

2021. dec. 14. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2021. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nincs okom panaszkodni.Ha elmondom valakinek,milyen az életem,valaki azt mondja hogy jó nekem.
2021. dec. 14. 23:15
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Menj egyél inkább egy féláras főzeléket.
2021. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megerösítést várok hogy nekem jó életem van.De ezt eddig senki nem írta még.
2021. dec. 14. 23:23
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Szia

Nekem is hasonlóak az életkörülményeim mint neked, viszont én nagyon távlatokban gondolkozok(szép ház, nyugodt élet) éppen ezért okosba bánok a pénzzel, megveszem ami kell természetesen, de úgy csinálom hogy pluszba legyek.

Barátnővel foglalkozni sokszor probléma, és kudarc, én voltam olyan helyzetben hogy a barátok összehoztak nekem egy alkalmat, kicsit ittasan, de azon kaptam magam hogy a nő csinálja nekem.... Nyilván jó volt, a csajt is jól választották, bár utólag kiderült hogy a pénz sem volt rossz amennyiért elvállalta.


Én jobban örülök a jó kocsimnak, motoromnak és annak hogy költhetek a házi kedvenceimre, ruhákra, mint hogy egy bolond nő miatt igyak, az előbbiek biztosak, egy csaj meg lehet kihasznál mert látja hogy van miből, de lehet kifogni biztosat is, viszont az ritkább.


Munkáról annyit hogy ezzel a végzettséggel ami nekem van, itt ebben az országban már nem szórakoznék a pénzzel, előrelépés már csak külföld lenne, viszont attól még tartok, kéne valaki aki kézen fogva ki visz ;)

2021. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan nem cserélnének velem.A legtöbb embernek kell a változatosság,a pörgés,a társaság,a barátok.Nem mindenki bírja a monotonitást.
2021. dec. 14. 23:28
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyakorin vársz megerősítést, akkor lehet mégse olyan jó...
2021. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sokan cserélnének veled, mert megvan az élethez mindened, ez egy tök jó alap.

Nyilván ha valaki cserélne veled és hirtelen a te bőrödben találná magát, szerezne magának párt és barátokat, mert azt könnyebb mint egzisztenciát szerezni.

Tehát megkapná a jó, kényelmes életedet, a kapcsolatokat meg felépítené, ahogy kb mindenki, pár incel kivételével.

2021. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Megerösítést várok hogy nekem jó életem van.De ezt eddig senki nem írta még."


Az előző kérdésednél le lett írva, hogy nagyjából annyira változatos és érdekes az életed mint egy szobanövénynek. Kiírhatsz még 10 kérdést, attól még unalmas vagy.


Ajánlom olvassátok el a linkelt kérdésben a "napirendjét".

2021. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam, az alapján a kérdező Alekosz.
2021. dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!