Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ehhez is gyenge vagyok?

Ehhez is gyenge vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék meghalni, mindig úgy telik a napom, hogy "na ma este megteszem", de nem tudom meglépni és mindig újrakezdődik, nagyon rosszul érzem magam erős fizikai jelei is vannak már a mentális állapotomnak...

A munkahelyem elég kötetlen, amúgy valószínűleg már az sem lenne, de egyébként romokban van az életem, nincs semmim és senkim, robotszerűen bemegyek dolgozni, este edzek egyedül itthon, utána gép előtt nem csinálok kb. semmit. Valami mégis vissza tart...vajon le lehet így élni még 20-30-40 évet? Vagy egy idő után ez is tönkretesz annyira, hogy feladja a szervezetem? cukros is vagyok, ami fokozza a dolgokat...de közben kellő inzulin biztokában, igazából pár pillanat lenne az egész...



2021. dec. 17. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Az nem opció hogy a másik kiutat próbálod meg?

Hogy kizökkented magad ebből az állapotból, azon dolgozol hogy meggyógyulj, segítséget kérsz, tudatosan melózol rajta.

Te is lehetsz még boldog, ugyanúgy jár neked, mint bárki másnak.

2021. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem belül van valami, ami visszatart.

Az élet értékes.

2021. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én ezzel már nem akarok együtt élni már annyiszor voltam vele nagyon mélyen, többször gondoltam már rá, hogy orvoshoz fordulok, de sem a korábbi életemet, egészségemet, páromat nem tudja vissza adni és anyagilag is szinte az út szélén vagyok. Ezekből egy normális embernek is nehéz lenne talpra állnia, nekem már elég volt, soha nem voltam még az életben boldog igazán, nem ezekután leszek már az biztos. Nem tudok olyan dolgot mondani már, ami boldoggá tehetne, csak ha valaki segítene meghalni.
2021. dec. 17. 21:51
 4/7 Thispain ***** válasza:
81%

A javaslatom, hogy vigyél véghez valamit, amire vágysz, vagy amire régen, akár gyerekkorodban vágytál, és amitől az értékrended tartott vissza.


Amellett, hogy kilépsz a komfortzónádból, lépést téve az élet, vagy a halál felé, a megvalósítás során bejárt út, és a cél elérése sok aspektusban pozitív hatással lesz rád.

2021. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: és ha nem vágyok semmire a halálon kívül? tudom egészséges fejjel nehéz ezt felfogni, de tényleg így van...ráadásul cukrosként utálok lassan kimozdulni is itthonról, nagy teher rendben tartanom, nem hogy még valami másba kezdjek...
2021. dec. 17. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Ne a múltban élj. A régi élet, a régi párod... Ezek a gondolatok tartanak vissza.

Kell találni valami célt. A jövőben. Nem kell hatalmas dolgokban gondolkodni, elég elkezdeni piciben. Apró kis célocskák.

Nyilván úgy baromi nehéz hogy közben a depresszió egy szürke ködfátyolként borítja be az agyadat. Voltam ebben a cipőben.

Ezzel kéne valamit csinálni elsődlegesen, aztán apránként építkezni. Mindig csak a következő pici lépést nézni, nem az egész utat, mert így nem olyan ijesztő.

Amit most érzel, az nem te vagy. A depressziód nem te vagy. Ez az ellenséged ami rád van telepedve és fojtogat.

Azt az energiát amit most a halálod tervezgetésére fordítassz, fordítsd ez ellen a rohadék betegség ellen, mert erősebb vagy nála, akkor is ha nem is gondolnád magadról.

2021. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia! Az öngyilkosság sose megoldás! Próbálj meg valami vidámat találni az életedben! Biztos van valami, amiben tehetséges vagy, teljesedj ki abban! Beszélgess emberekkel, ismerkedj, találj magadnak valakit, akiért "érdemes élni😉". Nem partnerre gondolok, csak egy jó barátra, aki felvidít, akivel érdemes beszélgetni. Esetleg egy kiskutya is tud segíteni, vagy bármi más háziállat. Tűzz ki magad elé egy célt pl. edzésben. Nézz filmeket, hallgass zenét, fess, rajzolj énekelj vagy keress valami hobbit. Semmiképp se add fel, ez az állapot nem tart sokáig, belül kell megváltoznod! Szurkolok, fel a fejjel, él erős vagy hozzá, hogy kimozdítsd Magad ebből az állapotból!💪🏻❤
2022. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!