Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Internet nélkül lehet hogy...

Internet nélkül lehet hogy jobb lenne az életem?

Figyelt kérdés
Lehet hogy eladom az okostelefonom és veszek egy régi típusú nyomógombosat,amin nem lehet internetezni.Hogy azért el tudjanak érni a családtagok.Újságot fogok olvasni, DVD-zni fogok,könyvet olvasni, tévében megnézem a híradót onnan fogok tájékozódni.Letörlöm magam a facebookról,megszüntetem az e-mail címem is.Legalább kénytelen leszek személyesen beszélgetni az emberekkel,nem épülök le az okostelefonról.Társkereső oldalra várhatok úgyis hogy onnan randizni fogok valakivel.Soha nem fogok találkozni senkivel társkeresőről úgysem.Úgy tervezem,december 31-én éjfélig használom az internetet, utána vége.Addig veszek,tévét,újságokat,rádiót,könyveket,nem olvasok többé kommenteket és én sem kommentelek többet sehová.Visszatérek az online életből a való életbe.10 éve internetezek és így visszagondolva nem sok értelme volt.Ha 20 éve kibírtam internet nélkül,most is ki fogom.

2021. dec. 21. 11:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10 van egy használt tabletem,de nincs benne kártya,rádiót szoktam hallgatni rajta,másra nem tudom használni.Nem viszem sehová,így wifire se csatlakozik.
2021. dec. 21. 12:26
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Én is ezen gondolkozom, de borzasztó nehéz véghezvinni. Egyik pillanatról a másikra eltűnni az online világból.. Meg lehet csinálni, de nagyon nehéz. Pontosan ezt szeretném én is mint te (butatelefon, fb profil törlés), de nagyon sok ismerősöm van aki tőlem többszâz km-re él és nem feltétlen akarom a kapcsolatot megszakítani vele.
2021. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen nem szüntetném meg, de visszafejleszteném az internetet abba a korba, amikor csak email volt és sima szöveges html lapok. Amí azóta van az undorító.
2021. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Nemhinnem h a net a te gondod.. inkabb h ilyen nyavajgos vagy
2021. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!