Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 évesen már gyereket kéne...

40 évesen már gyereket kéne nevelnem?Vagy már felnőttkorú gyerekeim kéne hogy legyenek?

Figyelt kérdés
20 év körüli lányom vagy fiam kéne hogy legyen már.Fizetnem kéne a tanulmányaikat,tanácsot adni pasi,vagy csaj ügyekben.40/F

2021. dec. 26. 00:17
A kérdező szavazást indított:
40 évesen még korai egy gyerek
40 évesen már apának kéne lenni
40 évesen már nagypapának kéne lenni.
56 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Kéne?

40 évesen se ne korai, se nem késő még, bár tény, hogy 25-35 év között ideális a gyermekvállalás. De nem mindenkinek való a szülőség.

2021. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Még most sem késő gyereket csinálni keress egy egyedülálló 30-as csajt.
2021. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én ferjem 41 évesen lett apa. Már 14 éves a lányunk. És azt gondolom, nem késett le semmiről. De sokkal tovább azért ne halogasd, főleg ha van hozzá partner is.
2021. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi se kéne vagy muszáj. Ha 40 éves vagy és nincs gyereked, az se gond, amennyiben nem akarod, hogy legyen. Ha viszont szeretnél, de eddig nem jött össze, akkor is még lehet. Az a lényeg, neked mi lenne az ideális.
2021. dec. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
mindegy mit kéne. nem túl jók az esélyeid rá ígyse úgyse.
2021. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Férfiként nem késő 40 évesen gyereket vállalni, de nőként már az.
2021. dec. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Az édesapám 24, édesanyám 21 éves volt, mikor a bátyám megszületett első gyerekként. Utána születettem meg én 4 évvel és évekig próbálkoztak, de nem jött össze újabb gyerek. Végül, amikor már nem is kifejezetten próbálkoztak, nagyon sok évvel később született meg hhúgom, mint "besikerült gyerek". Apánk ekkor 44, anyánk 41 éves volt.

Jó lenne, ha már lenne gyereked, de nem azért, mert késő, hanem, hogy több időt tölthess vele. Csak gondolj bele, ha 45 éves korodban születik, már nyugdíj közelben vagy mire középiskolában végez, ha megy egyetemre, akkor közel 70 leszel mire lediplomázik.

Ettől függetlenül, férfiként sose késő, sokkal előnyösebb helyzetben vagy mint a nők, nekik jobban "ketyeg" a biológiai órájuk.

2021. dec. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem kötelező társadalmi elvárás, hiába is b*tatnak esetleg a zemberek ezzel. Viktortára meg nem feltétlen kell hallgatni, mert agybeteg.

Majd jön, ha jönnie kell.

2021. dec. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
40 evesen a gyerekhez meg nem vagy oreg, de megfelelo tarsat talalni a projekthez ... ahhoz mar oreg vagy (es amugy is az alkalmas jeloltek mar reg elkeltek - mar csak a selejtek vannak a huspiacon!). Sajnos ez a helyzet.
2021. dec. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
De bizony öreg már egy 40 èves ember a gyerekvállaláshoz, lènyegtelen hogy fèrfi vagy nő az illető. Nekem sincs gyerekem most 40 èvesen, de èn örülök neki hogy nem lett, bár èn soha nem is akartam.
2021. dec. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!