Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 évesen már gyereket kéne...

40 évesen már gyereket kéne nevelnem?Vagy már felnőttkorú gyerekeim kéne hogy legyenek?

Figyelt kérdés
20 év körüli lányom vagy fiam kéne hogy legyen már.Fizetnem kéne a tanulmányaikat,tanácsot adni pasi,vagy csaj ügyekben.40/F

2021. dec. 26. 00:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

40+ osan nekem sincs. Párom azt hazudta a kapcsolatunk elején hogy akar gyereket. De várjunk erre arra, mindig csak vártunk. Eltelt 10 év. Itt vagyok se gyerek párom meg átvert. Elvette a lehetőségemet a családtól. Gyerek korom óta családot akartam.


Mire lesz valakim, meg ő akar -e vagy lehet -e még neki. Aztán mire összejön leszek 50... Letettem a dologról sajna.


Gyereket kéne nevelni igen. Nagyon szerettem volna. Egy kislányt és egy kisfiút, de kb mindegy csak családot. Egyedül lettem mint a kisujjam.


Nem vagy egyedül ezzel a problémával.

Ennyi idősen sok az elvált anyuka. Akikkel nincs baj (az a baj hogy elváltak), de ők már nem akarnak gyereket többnyire. Ott a gyereke rengeteg időt elvesz, új gyereknél nem tud dolgozni. Megint ki lesz szolgáltatva egy pasinak. Előzőtől is elvált. Nehezen menne bele egy új ba.


Másik gond Ha most holnap megszületne a gyereked. 10 év múlva 50 éves leszel. 55 évesen küzdesz a kamaszkorával. Az kemény dió :) Szülőin meg azt hiszik a nagyapja vagy...


Ne add fel semmi képen, de nem lesz egyszerű menet...

2021. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
46%
basszus hagyjátok már abba ezt a rinyálást, más 79 évesen épp amerikát vezeti. ti meg itt hogy jah úristen 55 leszek mire kamasz lesz ez felfoghatalan lehetetlen stb. ha akrjátok csináljátok és kész. mármint éljetek úgy ami oda vezethethez aztán lehet mégsem lesz úgy sem, ha meg igen lehet nehéz lesz de ettől nem kéne beijedni így.
2021. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22 Azt hiszem abszolúte félre értetted.


Hogy kerül ide az amerikai Elnök? Nem értem.

Elnök az arca a kormánynak és nem az országot vezeti.

Ez nem királyság.


Nem rinyálás. Le írtam az én nézeteimet. Arra biztattam a másikat hogy ne adja fel.


Az hogy én mit teszek az meg az én dolgom.

Jeleztem hogy más is van gyerek és család nélkül annak ellenére hogy az ellenkezője volt a terv.

2021. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!