Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 évesen már gyereket kéne...

40 évesen már gyereket kéne nevelnem?Vagy már felnőttkorú gyerekeim kéne hogy legyenek?

Figyelt kérdés
20 év körüli lányom vagy fiam kéne hogy legyen már.Fizetnem kéne a tanulmányaikat,tanácsot adni pasi,vagy csaj ügyekben.40/F

2021. dec. 26. 00:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

"Férfiként nem késő 40 évesen gyereket vállalni, de nőként már az."


Hát, tekintve, hogy a férfiak hamarabb halnak, pont hogy inkább neki késő, ha így nézzük.

2021. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért nincs olyan választási lehetőség, hogy nem kellene gyerekednek lenni (feltétlenül)?

Nincs gyereked? És? Kit érdekel, nem az az egy életút létezik, hogy gyártod a szaporulatot. Lehet teljes életet élni gyerek nélkül is.

2021. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%
12 nekem hiányérzetem van,úgy érzem egy fontos dologból maradok ki.
2021. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzek ahogy utolsó válaszoló.
2021. dec. 26. 10:34
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

#13: Nem azt mondom, hogy nem lehet hiányérzet. Csak az fura, hogy mint opció fel sem merült. Ha te úgy érzed, hogy kellene legyen, akkor persze, hajrá, csinálj gyereket. Vagy ami itt felmerült most, hogy túl késő, akkor fogadj örökbe idősebbet. Csak szerintem még önvizsgálatnál sem szabad úgy nekiállni, hogy az opciók 1-től végtelen számú gyerekig léteznek, nem pedig nullától.


#12

2021. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket nem KELL nevelni akárhány évesen sem. Aki akar, az vállal, aki nem akar, az nem vállal. De ez nem kötelező dolog! Elég hülye aki úgy áll hozzá, hogy csak azért vállal gyereket, mert már felnőtt és akár lehetne is neki.
2021. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
ki ésszel gondolkodik az előbb megteremti a gyereknevelés feltételeit és nem a szülei nyakára gyárt gyereket mint némelyik felelőtlen fiatal. Én 35 évesen lettem apa, de akkor már volt saját otthonunk.
2021. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

Arra figyelj, hogy azért az nem így megy, hogy gyereket akarsz és hopp lesz. Szóval míg találsz valakit, aztán vele eljut a kapcsolat oda. Meg még a baba megszületik. Jó eséllyel ez évek.


Szóval ha ezt akarod, akkor ne húzd az időt.

2021. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"40 évesen már gyereket kéne nevelnem?"


-Ideális esetben igen.


"Vagy már felnőttkorú gyerekeim kéne hogy legyenek?"


-Szerintem nem, de azért jó ha 40 éves korodig megszületik a gyereked, már csak a korkülönbséget nézve, azért jobb eset az ha még látod az unokádat...ha érted mire gondolok.


Viszont ez ne befolyásoljon negatívan, az még rosszabb eset ha "rohanva" keresel valaki 1 év alatt és csinálsz egy gyereket...

2021. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem a középkorban élünk, hogy észnélkül gyártjuk a gyereket a legnagyobb nyomorba,szegénységbe, mert az a norma. Minimum legyen már hozzá egy lakás, de mire az összejön 40-50 évesen, addigra már nem biztos hogy gyereket akar az ember.
2021. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!