Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha magányos vagyok?

Mit csináljak ha magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Ezen a héten szabadságon vagyok és unatkozom. Nem tudok senkivel kimozdulni mert a barátnőim nem érnek rá. Párom nincs. Bár mindegy, hogy tél vagy nyár van mindig egyedül vagyok. Nagyon szomorú vagyok, ez az idő is rátesz, hogy ne érezzem jól magam.


30/N


2021. dec. 28. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Ismerkedj online.

Tinder stb.

2021. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2021. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgessél velem.
2021. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Menj az ismerkedős rovatba,ott majd rádirnak a kanos pasik.
2021. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is hasonló képp vagyok. Kevés barát, de ők is mind sokszor elfoglaltak, haverokat annyira nem gyűjtöttem sosem. Gyertya tartó se lennénk többet baráti társaságban.

Én idén elkezdtem egyedül eljarogatni ide oda. Nem várhatok többet a csodára. Persze társaságban jobban tellik az idő, de hát legalabb nem a szobában gubbasztok.

26/l

2021. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Neten kereshetsz olyan embereket, akikkel értékrendetek egyezik, akikkal jól érzed magad és ha zárkózott vagy, találkozás előtt beszélgethettek írásban, így megismernétek egymást.

Érdeklődésednek megfelelő fórumokat-csoportokat is kereshetsz, a közös érdeklődés jó alap.

Beszélgethetsz velem is :)

2021. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Szia nekem is írhatsz . Hasonló korú nő .
2021. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írjatok nekem lányok. Pesti szuperpasi
2021. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!