Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak egyedül hogy ne...

Mit csináljak egyedül hogy ne érezzem magamat magányosnak a születésnapomon? 18/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A jövőhéten lesz a 19.születésnapom és nagyon úgy néz ki hogy nem lesz kivel töltenem. A szüleimtől tavaly sem kaptam semmit csak a torta volt beígérve de nap végére az sem lett. Az öcsémtől könyveket kaptam, a barátnőimmel pedig este elmentünk iszogatni. Ez még elég jónak volt mondható de ebben az évben még ennyi sem lesz. Szüleim elutaznak és nem is úgy néz ki hogy készülnének valamire, tesóm szintén nem úgy néz ki, a barátnőim pedig programokat szerveztek arra a napra. Fogalmam sincs hogy mit csináljak egyedül. Itt nem is az ajándék a lényeg hanem inkább az, hogy szívesen töltenék velük egy kis időt és az sem zavarna ha egyáltalán nem lenne ajándék. Kicsit rosszul esik ez, mivel a családban mindig én vagyok az az ember aki mindenkinek leszervezi a tortát, néha a közös programokat én pedig ki vagyok hagyva. Így visszaolvasva kicsit panaszkodósnak hangzik de tényleg nem azt akartam. Az a lényeg, hogy tudtok ajánlani programokat amiket tudok egyedül csinálni és kevésbé érzem magamat magányosnak tőle? (valami olyasmit ami miatt ki tudok mozdulni a házból)

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2021. jún. 27. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Lehet meglepetés buli lesz?
2021. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez segít akkor így ismeretlenül is nagyon sok boldog születésnapot kívánok!
2021. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Elkéne tolni akkor hogy mikor ünnepelitek.

Vagy ha tényleg nem lesz semmi akkor tarts egy nagyon chilles napot. Akár menj ki a természetbe és gondolkozz az életedről xd lehet furcsának hangzik de nekem mindig sok energiát ad

2021. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, elég genyóság a szüleidtől, hogy ők egy tortát nem képesek rendelni neked, te meg mindenki szülinapjára szervezel valamit...Én a helyedben ezentúl nem rendelnék meg nem terveznék nekik se semmit.

Amúgy ha van védettségi igazolványod, elvileg elmehetsz pl. moziba, én legalábbis oda mennék.

2021. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Maratoni filmnézés, mondjuk Leonardo di Caprio összes művei
2021. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, előre is boldog születésnapot!

Szenteld azt a napot saját magadnak. Csinál olyan dolgokat, amiket szeretsz, amik boldoggá tesznek. Nem kell feltétlenül társasában lenned ehhez.

Menj el egy kiállításra, ha szereted az ilyeneket. Vagy moziba, vásárolgatni. Nem szégyen az ilyesmi egyedül, amúgy se érdekeljen mit gondolnak mások.

2021. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, hogy így mindenkiről tudod már eleve, hogy nem lesz ott és elfoglalt lesz, ennek alapján elképzelhetőnek tűnik, hogy meg fognak lepni. És szívből remélem és kívánom, hogy így legyen!

Egyébként én biztos vagyok abban, hogy van aki megemlékrzik a születésnapodról és akinek nagyon kedves vagy, és még ha mindenki otthagyna is, akkor sem volnál így egyedül, még ha nem is tudod, hogy így van.

2021. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Először is nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki felköszöntött!+köszönöm szépen az ötleteket. Ha még van valami akkor jöhet nyugodtan. Sajnos viszont abban szinte 100%-ig biztos vagyok hogy nem lesz semmi meglepetés buli de nagyon jó lenne ha csak én tévednék:)
2021. jún. 27. 20:58
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Legyen valami saját szeánszod a szülinapjaidra, ami évről-évre visszatér s amit várhatsz.

Én régen minden szülinapomon elmentem vért adni (már nem tudok), talán másnak ez hülyeség, de én meg jól éreztem magam ettől.


Amúgy meg simán és lazán emlékeztesd a barátnőidet, hogy szülinapom lesz, beülünk valahová? Ha nemet mondanak, mert pl. elutaznak épp, akkor is meg fognak aznap köszönteni telón vagy neten. Ha nem, akkor görényládák.


Esetleg keresd meg a netes ismerőseid közt azokat, akik szerinted szintén magányosak, egyedül vannak, és hívd meg őket. Ne úgy, hogy szülinapod van aznap, hanem csak úgy. Aztán beszélgettek, s közben megemlítheted, milyen jó, hogy együtt ünnepelsz vele/velük. Miért ne?


És Isten éltessen! Remélem, idén is kapsz könyveket! Legjobb ajándék :)

2021. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem panaszkodás, jogosan elvárható, hogyha te is figyelmes vagy másokkal, akkor ők is viszonozzák. Az ünneplés időpontja az én esetemben is sokszor bajos, például ha hétköznap van, akkor inkább előtte-utána hétvégén megyünk valahova, úgyhogy ezt esetleg megpróbálhatod, hogy megkérdezed a többieket, hogy mikor lenne nekik alkalmas.

Pontosan melyik nap lesz a szülinapod? Szeretnélek aznap felköszönteni. 😊

2021. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!