Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is ilyenkor szilveszterkor...

Más is ilyenkor szilveszterkor érzi jobban,hogy mennyire magányos?

Figyelt kérdés

A barátok sajnos eltűntek az évek során. Lassan beszélgetni sincs kivel. A hétköznapok eltelnek, mert sokat dolgozok.

Most viszont làtom mindenki a bulira készülődik. Én meg borzasztóan magányosnak érzem magam. Néhány éve még én is készülődtem ilyenkor...

Tudom ez is csak este, de azért rossz a kedvem.

Ti hogy "élitek túl" magányosan ezt az estét?

N



2021. dec. 31. 15:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Én minden nap magányos vagyok. Ez is csak egy olyan nap, mint egy sima hosszú hétvége.
2021. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Semmi extrát nem jelent a szilveszter. Nem járok bulizni, és nem is akarok menni. Annyi minden hasznos dologgal és pihenéssel lehet tölteni ezt a pár napot, hogy ha lehetne se cserélném le ezt a zajos bulizásra piálásra tömegre stb stb...
2021. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Én még viszonylag fiatal vagyok, de néha azt érzem, hogy fele annyi embernek sem vagyok fontos, mint ahányan nekem fontosak. Most is mindenki megy bulizni, engem nem hívtak sehova, úgyhogy majd iszok meg játszok és megpróbálom kibírni valahogy :/

Nézz valami jó filmet, vagy sorozatot, hátha dob egy kicsit a kedveden ^^

2021. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Döbrei Mihály válasza:
95%
Én sem szoktam járni Bulizni eléggé antiszoc vagyok. De a szilveszter valahogy mindíg megvisel...
2021. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanebben a cipőben járok én, annyi különbséggel, hogy nem érzem magam magányosan, vagy egyedül. Reggel takarítottam, főztem, fürödtem, majd elmentem kocsikázni egyet. A nap további részében filmet nézek, nasizom, netezek. Este zenét hallgatok, iszok mellé fehérbort és ha megunom lefekszem aludni. Csak azért nem akarok bulizni, mert más ezt teszi. Elmúltak ezek az idők. Nem is bírnám már. Még úgy sem zavar a dolog, hogy tudom jövőre se találok senkit. Nehéz eset vagyok. :(

Szóval csak egyszerűen vidáman állok mindenhez és próbálom lefoglalni magam.

2021. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#3: Nagyon sajnálom. Átérzem a helyzeted. Nekem a régebbi barátnőim hiányoznak nagyon. Volt sok program. Az utóbbi időben meg semmi. Mivel sokat dolgozok így nem tűnik fel, hogy alapból mennyire nyomorult a helyzet. Csak ilyenkor.. A karácsony viszont jól sikerült a családdal.


#4: Én is így vagyok. Talán azért, mert tudjuk, hogy rajtunk kívül rengetegen készülődnek a bulikba...

2021. dec. 31. 16:02
 7/25 A kérdező kommentje:

#5: Ne mondj ilyet, hogy jövőre sem találsz senkit.

Ha vidáman állsz mindenhez az jó. :)) Sajnos én elég negatív vagyok általában.

Most is sírni tudnék. Pedig nem vagyok már kisgyerek.

2021. dec. 31. 16:03
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Én is így vagyok. Jó lenne ilyenkor beszélgetni valakivel akár csak neten.
2021. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül vagyok de nem érzem magam magányosnak, nem tudom milyen az ha valakinek társas élete van mert 23 vagyok és sosem voltak barátaim, egy sem. Mindig csak néhány felszínes dumálgatás. Valahogy nem tudok barátkozni, haverkodni de rájöttem, hogy nem is igénylem. De különben azokkal az emberekkel akikkel jól kijövök se akarok igazi baráti kapcsolatot. Mindegy is, itthon leszek most is mint mindig ilyenkor. Tökre megszoktam az egyedüllétet. Esténként meg sajnos úgyis mindig 1-2-ig vagyok fent, nem sikerül valahogy hamarabb lefeküdni amiről le akarok szokni. Szóval olyan nap a mai is mint a többi, viszont inni fogok, remélem nem sokat :D
2021. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

Keressétek fel a helyi állatmentősöket, mert a fogyatékosok durrogtatása miatt biztos sok lesz a szökött kutya. Segítsetek be.

Én is segítek így, munka előtt és után (kidobózom és diszkóba megyek éjszaka). Csajom is dolgozik.

2021. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!