Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is ilyenkor szilveszterkor...

Más is ilyenkor szilveszterkor érzi jobban,hogy mennyire magányos?

Figyelt kérdés

A barátok sajnos eltűntek az évek során. Lassan beszélgetni sincs kivel. A hétköznapok eltelnek, mert sokat dolgozok.

Most viszont làtom mindenki a bulira készülődik. Én meg borzasztóan magányosnak érzem magam. Néhány éve még én is készülődtem ilyenkor...

Tudom ez is csak este, de azért rossz a kedvem.

Ti hogy "élitek túl" magányosan ezt az estét?

N



2021. dec. 31. 15:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
45%

#10 Minek tart kutyát aki nem tud vigyázni? A szökött kutyát kerítse elő a gazdája. Ha nem teszi menjen börtönbe!


Nekem meg nem csajom van, hanem feleségem. Csaja a kis fiúknak van.

2021. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
27%

#11


Te egy nagyon kemény csávó vagy!

2021. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Én is magányosnak érzem magam, bár nem csak karácsonykor, meg újévkor.

2019 szilvesztere óta nem hívtak az ismerőseim közül egy szilveszteri bulira sem.

Ez van, nem tudok mit tenni... mindig remélem, és a magam módján küzdök is érte, hogy egyszer majd ne legyek magányos, legyen társaságom, barátaim, barátnőm, de eddig ez nem nagyon jött össze.

A rokonaimmal fogom tölteni a szilvesztert, mint általában.

Őszintén kívánok mindenkinek szebb jövőt, boldog új évet! Kívánom, hogy Ti ne legyetek jövőre már magányosak szilveszterkor (sem)!


21F

2021. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Én is magányosabban érzem magam ilyenkor, de szinte mindig magányos vagyok nincs semmi emberi kapcsolatom, ha nem megyek dolgozni nem is beszélek senkivel, de ott is alig. Én egy szótlan kuka vagyok. 🙁
2021. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább gimisként jártam ebben a cipőben, mint most te, Kérdező. Azóta szerencsére már megtaláltam a helyemet, és sikerült kialakítanom magam körül egy korrekt kis baráti kört, úgyhogy ha utólag is, de be tudtam pótolni azokat a társasági élményeket, amik után régebben nagyon áhítoztam.

De tudom milyen őrjítő az, mikor rajtad kívül mindenki éli a vidám kis társasági életét, és csak te ülsz otthon, miközben a világ szerencsétlenének érzed magad 😕


Én tényleg csak buzdítani tudlak a netes barátkozásra.

Már megtanultam én is, hogy a barátok jönnek-mennek az évek alatt. Bármennyire is fáj, de ha valakivel már nagyon kevés dolog fűz össze minket a hétköznapokban, akkor akarva-akaratlanul is el fog halni az a jó viszony, ha az egyik fél már nem fektet bele energiát.

Itt a gyakorin viszont egy rakás új embert találtam akkor is, mikor ideköltöztem a fővárosba tök magányosan, és szinte nulláról kellett ismeretségeket kiépítenem.

Két és fél év után viszont eljutottam oda, hogy most ezzel az új társaságommal megyek ma szilveszterezni 🙂 Szóval nem akarok vagizni, hogy mekkora életművész vagyok, de ha nekem sikerült, akkor neked se lehetetlen. És így jövő szilveszterre már hátha nem leszel magányos 🙃

2021. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok. Köszi a biztatást!:)

Örülök, hogy van aki megtalálta a társaságát mostanra.

Kitartást mindenkinek az estére akik magányosak!

2021. dec. 31. 18:03
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az fáj, hogy itthon kell lennem, hanem az, hogy az ember akit szeretek de elárult valszeg pasik karjaiban/ágyában lesz az éjszaka folyamán. Nem tudom, hogy álomba igyam magam, vagy mit csináljak….
2021. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
#17: Ismerős. Én a párommal karácsony előtt vesztem össze. Ma írtam neki délután, de meg se nyitotta.
2021. dec. 31. 19:16
 19/25 anonim válasza:
100%

Én is sokat dolgozom, idén tapasztaltam, hogy amikor ilyesfajta ünnepnapokon megszűnik ez a nagy "pörgés", lelassul minden, akkor körülnézek kik vannak körülöttem.

Sok haver kihullott sajnos, mert az a meglátásom, hogyha nem keresel senkit soha, akkor téged sem fognak. Annyira elhavaztam magam, hogy észre sem vettem, hogy egyes emberekkel hónapok óta nem kommunikáltam. Újra írtam nekik, beszélgettünk telefonon, keresem őket, ők is keresnek engem. A barátai köröm szerencsére megmaradt, ők is sokat melóznak, de megbeszéljük ha valaki egy kicsit "el fog tűnni" a munka miatt, akkor szeretettel várjuk, hogy visszajöjjön.

Az idei közös szilvesztert rajtunk kívül álló okokból lemondtuk, csak azért sajnálja mindenki, mert nem tudunk találkozni, de hamarosan pótoljuk.


Rengeteg kültéri program van nagyobb városokban, éjfél előtt koncert, éjfélkor lézershow vagy tüzijáték... ha elérhető távolságon belül van legrosszabb esetben kocsival, akkor én bátorítanám azokat, akik egyedül vannak hogy menjenek el egy ilyenre, és lehet hogy segít a lelkén mégha ismeretlen emberek között van is, hogy nincs egyedül amikor a naptár átfordul.:)Tudom, nem a legjobb megoldás, de szerintem én ezt fogom ma tenni.

2021. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
23 éves férfi vagyok. Szinte mindig magányos vagyok. A szilvesztert itthon töltöm a szüleimmel és az anyai ágon levő nagyszüleimmel. A gimis éveim alatt láttam és utána is látom, hogy mennyi embernek vidáman bulizva telik a szilveszter. Én ez idő alatt mindig itthon töltöttem a szilvesztert a szüleimmel és a nagyszüleimmel. Egyedül 2019 szilveszterekor mentem el egy szilveszteri buliba a szüleimmel és egy baráti családból a szülőkkel. Van egy 19 éves öcsém. Van társasága, barátai. 2014 óta mindig elmegy itthonról szilveszterezni kortársaival. Egyedül 2020-ban volt velünk itthon a koronavírus miatt.
2021. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!