Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is ilyenkor szilveszterkor...

Más is ilyenkor szilveszterkor érzi jobban,hogy mennyire magányos?

Figyelt kérdés

A barátok sajnos eltűntek az évek során. Lassan beszélgetni sincs kivel. A hétköznapok eltelnek, mert sokat dolgozok.

Most viszont làtom mindenki a bulira készülődik. Én meg borzasztóan magányosnak érzem magam. Néhány éve még én is készülődtem ilyenkor...

Tudom ez is csak este, de azért rossz a kedvem.

Ti hogy "élitek túl" magányosan ezt az estét?

N



2021. dec. 31. 15:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem mindenki halucinál olyan dolgokat amik nem léteznek. A szilveszter is ugyan olyan nap mint a többi, aki másnapokon nem vagy nem annyira magányos az sosem az, max beképzeli.
2021. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#20

Ugyanez van velem is, csak nincs testvérem. Nincs nekem senkim...

Együttérzek veled.

#13

2021. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek egyedül lenni, tavaly az egyik legjobb szilveszterem volt egyedül. Vettem finom ételeket, jó zenét hallgattam, táncoltam, ugráltam a zenére, pedig alig ittam egy kis alkoholt. :) Aki magányosnak érzi magát, annak érdemes szemléletet váltania és nem arra fókuszálni egyfolytában, hogy jaj egyedül vagyok és ez milyen rossz. Persze lehet, hogy valakinek ez nem olyan könnyű, de egy jó zene és finom étel nekem mindig visszahozza a jó kedvemet. Pedig sosem drogoztam és inni is csak ritkán szoktam.
2022. jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem járok bulizni. Nem vagyok az a fajta. Ilyenkor általában fogok egy üveg pezsgőt, meg veszek finom nasikat és szilveszteri kabarékat nézek.
2022. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Én is így voltam. :) Szerencsére még messze a következő szilveszter. Addig meg bízzunk benne, megszűnik a magány is!
2022. jan. 9. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!