Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki az ha én még sosem...

Ciki az ha én még sosem voltam Szilveszterkor bulizni?

Figyelt kérdés

25 vagyok, de nincsenek barátaim, így senkivel nem tudnék menni sehova. Senkit nem érdeklek:(

Nem is tudom milyen lehet ha az ember jól érzi magát másokkal.


2021. dec. 31. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én 31 vagyok, utoljára szerintem 16 évesen buliztam szilveszterkor. A húszas éveimben kint dolgoztam Ausztriában, vendéglátás, karácsony és szilveszter állandóan munka. Most itthon ülök és ennyi. Én nem bánom :)
2021. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha csak fiúkkal mész bulizni, akkor jól leisszátok magatokat, csináltok pár baromságot, másnap nagyon szarul leszel.

Ha vannak csajok is az jobb de ha nem nézel ki jól akkor ált. ignorálnak, szóval attól függ.

Ha ki akarod tombolni magad vagy csajozni akarsz és jól is nézel ki akkor van értelme bulizni. De csak azért menni hogy mit gondolnak rólad ha nem bulizol annak semmi értelme.

2021. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

2


Férfiként írom, szerintem keress fel egy pszichológust... Neked súlyos önértékelési problémáid vannak.


Mi köze van a csajoknak ahhoz hogy te jól érzed magad vagy sem? Vagy ennyire manipulálható vagy? Tegyük fel nem tetszel senkinek. És? Mi változik? Miért ne érezhetnéd attól még jól magad?


Egy drogos azt mondja, akkor van értelme bulizni ha be vagy cuccozva. Szerintem egy k.rvára nincs így. Te csak becuccozva vagy képes bulizni? Én meg vagyok nélküle is. Te másért jársz bulizni és jól érezni magad vagy magadért? Mert ahhoz hogy TE magad jól érezd magad, nem kell tetszeni se ennek, se annak.

2021. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Olvasd el még egyszer mit írtam. HA csajozási szandékkal megy, akkor elég lelombozó tud lenni ha minden csaj ignorálja. Voltam már ebben a helyzetben mert baromi ocsmány vagyok. Nem túl jó érzés amikor a csaj aki miatt elmész a buliba a jól kinéző haveroddal beszélget inkább.

2021. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3


Erősen félreértelmezted a 2-es.

2021. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

5


Most nem azért mondom, ti írtok félreértelmezésről, holott sem te, sem pedig aki írta nem értelmezi a saját válaszát. Most akkor mutatom pontról pontra:


Az első mondata, hogy ha fiúkkal megy, csinálnak pár baromságot, isznak, de másnap szarul lesznek. Ez tehát azt jelenti, nem éri meg.


A második mondata, már arról szól, ha szarul nézel ki, akkor ignorálnak. Még mindig nem értem, hogy ahhoz hogy jól érezd magad miért kell modellnek lenned...


A 3. mondata, ha ki akarod tombolni magad VAGY csajozni akarsz, akkor szintén ne menj, mert nincs értelme. Tombolni akarsz? Jól érezni magad? 10/8-as faszi legyél legalább!


Szóval 5-ös és 4-es, ti olvassátok el újra a 2-es válaszolót, aztán pedig az én válaszom.


Te nem azt írtad hogy HA csajozási szándékkal megy, azt írtad, ha tombolni akar VAGY csajozni. Nem hiszem hogy ahhoz hogy az utcán fújogassa valaki a trombitát meg üvöltsön éjfélkor ahhoz jól kellene kinézni. A saját mondataitokat nem értelmezitek, csak írkáljátok a saját szorongásaitok a nagyvilágba...

2021. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan erőltetik a bulizást ilyenkor pedig semmi kedvük. Csak cikisnek érzik, hogy egyedül punnyadnak. Elmennek egy szar szórakozóhelyre és alig várják az éjfélt. Sokáig közéjük tartoztam. Egyre többen viszont úgy érzik nincs már kedvük megjátszani semmit, én is simán bevallom bárkinek mit fogok szilveszterkor csináálni, hova megyek, haza. Aludni. Szarok rá mennyire nem menő.
2021. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, az eddigi összes szilveszterem itthon töltöttem. Hol érdekel hogy ciki vagy sem... :)
2021. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

6


Te beteg vagy.

2022. jan. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még soha. Nem ciki, csak bizonyos körökben, azok meg magukra vessenek.
2022. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!