Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még aki az egyedülállóság...

Van még aki az egyedülállóság miatt iszik?

Figyelt kérdés
Mióta véget ért az előző kapcsolatom elkezdtem bulizni járni, egy héten 1-2-szer szoktam inni, leginkább hétvégén, de van néha, hogy hétköznap is. Sok pénz elmegy erre sajnos, mert már a legolcsóbb bárban is 500 forint egy korsó sör, shot vagy koktélról nem is beszélve. Tudom, hogy nem egészséges, de ha iszom legalább nem gondolok arra, hogy elvesztettem azt akit a legjobban szerettem. Ismerkedni nem tudok, mert mai világban már hol. Tinderen senki nem ír vissza, egyetemen mindenki foglalt, munkahelyen meg ugye nem randizunk. Van még valaki aki hasonló cipőben van?

2022. jan. 2. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2022. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kapd össze magad haver! A stresszoldás miatti piálás vége az alkoholizmus. Ráadásul ha részeg vagy, akkor nem tudsz a megoldásra koncentrálni.


Arra gondolj, hogy te a legjobban szeretted, de ő nem így gondolta, így meg kéne azt keresni, aki téged is a legjobban szeret. Ez fontos feladat.


MI az hogy egyetemen mindenki foglalt (nem) és a munkahelyen sem lehet próbálkozni? Tanulsz és dolgozol?

2022. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1152..


Szerintem ezt a kérdést pont neked találták ki :D

2022. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Én inkább füvezgetek mostanában...elegem van a piából, sokkal szarbbúl vagyok tőle mint egy pár jointtól.


De igen ez is közre játszik benne hogy egyedül vagyok, az egyik exemmel most majdnem megint össze jöttem, addig nem csináltam...szóval van benne valami

2022. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Tanulsz és dolgozol?" - Így van.


Akik nem foglaltak azok túl fiatalok. Munkahelyen kollégával egyszer voltam együtt, nem is lett jó vége. Örök életre megtanultam, hogy a munkahelyen nincs helye a magánéletnek.


Nehéz összekapni. Most, hogy új év van próbálok visszavenni, egészségesen élni mint régen, de nem könnyű.

2022. jan. 2. 17:45
 6/9 A kérdező kommentje:
A joint illegális. A másnaposság meg tud nagyon kellemetlen lenni, de mindennek megvan az ára.
2022. jan. 2. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor innék, ha egy sz@r kapcsolatban kéne élnem. Egyedül jól érzem magam.
2022. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezert kell buli elott alapozni es mar vidaman erkezni mert Draga a pia.

Haaaat vannak olyanok is akik azert isznak mert kapcsolatban vannak🤣

Rajuk bezzeg senki sem gondol🤣


Sztem oke az ha mesz es bulizol. 35/f vagyok. 17 eves koromtol Sztem vagy 28 eves koromig elofordult hogy ittam hetvegen egy buliban. 😅 singlekent es kapcsolatban is. Nem lettem alkoholista….

Azert ne igyal mert single vagy de azt hogy kint vagy egy buliban es isZol ne is mond Inkabb😅

Ember menjel ki minden hetvegen es igyal ha kell es csajozzal😅

Es Talan valaki majd meg ment teged ettol a single ivastol bulizastol:)

Mar latom a kovetkezo kerdesed


Van meg valaki aki az asszony miatt iszik?😅

2022. febr. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedni nem tudsz? Meg hogy hol ismerkedj?

Kb mintha fat mennel keresni az erdobe de nem talalnal 🤣

Ott vagy a legjobb helyen ,hetvegen, reszegen a bulikban:) ott ismerkedj:)

2022. febr. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!