Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jelentsem a gyámügynél, ha...

Mediamano kérdése:

Jelentsem a gyámügynél, ha tudom hogy egy egyedülálló anyuka felelőtlensége miatt veszélyezteti a parhonapos kisbabája egészséges lelki fejlődését?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy ismerek egy nőt aki szuleinel el ahol nem érzi jól magát mert mindennaposak a veszekedések. Csak a gyermek után kap pénzt amit elvisz a hitel törlesztése. Emiatt nem tudja megadni mind azt ami egy gyermeknek szüksége van. Problemajaert mást hibáztat, és mástól vár segítséget ezért nem igazán töri magát azon hogy maga oldja meg őket. El fog menni otthonról előbb utóbb mindenféle felelőtlen döntéseket fog hozni amikkel veszelyeztetheti a kislánya életét is. Sajnálom nagyon a kislányát, de nem tudom mi a helyes cselekedet. Mit szóltok hozzá?

2019. febr. 2. 06:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem a te dolgod.
2019. febr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy az első mondja, a gilagokn semmi de semmi közöd hozza.

Mellesleg hol látsz itt veszélyeztetést ?

2019. febr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Ebbe jobb nem avatkozni. Ha tényleg mindennapos veszekedés van,az sem jó a babának. Viszont nem értem,h milyen döntéseket hozhat,ami veszélyezteti a babája életét?
2019. febr. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
És a gyámügy sztem elsősorban nem a lelki fejlődéssel foglalkozik. Ha bántalmazzák a gyereket,vagy olyanok a körülmények,az más. De mivel azt írod,h pár hónapos a gyerek,akkor gondolom látja pl. védőnő. Na,ha ő úgy ítéli meg,akkor jelezheti a megfelelő szervnek,s ha kell,kiemelik a családból a gyereket.
2019. febr. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

EZ tipikusan a "mindenbe beleüti az orrát" tipusú kérdezö!


Az NEM veszélyeztétés, ha egy egyedülálló anya el akar a szüleitöl költözni a gyerekével. De az meg végképp en, hogy TE FELTÉTELEZED, hogy rossz döntéseket FOG HOZNI A JÖVÖBEN!

2019. febr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Jós vagy, hogy tudod, milyen döntéseket fog hozni?

Igen, jelentsed és büszkélkedj, hogy te vagy a szarban a kanál!

2019. febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Te hol vagy a történetben???
2019. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
67%
Szerintem azzal tudnál segíteni ha pénz adományokat kezdesz nekik gyűjteni, én úgy gondolom ez egy jó ötlet de a babát ne szakísd el az anyjától!
2019. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel a gyamugy korberohogne. Minden esetben a cel, a gyermek sajat csaladjaban torteno elhelyezes. Ezekert semmit nem inditananak el. Hany csaladban veszekednek, meg vannak anyagi nehezsegek, ami miatt kilatastalanok a szulok? Sajnos sokban. Szep is lenne mindenhonnan elvenni a gyerekeket. Ha nagyon segiteni szeretnel a kislanynak, tamogasd oket. A tobbi csak pofatlan sz.r kavaras.
2019. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Jelenleg nem veszélyezteti, tehát nincs mit jelenteni.

Majd ha lesz, akkor igen, jelentheted.

2019. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!