Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi jut eszetekbe erről a...

Mi jut eszetekbe erről a képről és milyen érzés fog el benneteket?

Figyelt kérdés

[link]


Én azt érzem, hogy baromira utálom az embereket, utálok minden társaságot és ismerkedést és nem azért mert félszeg vagyok, hanem marhára szeretek egyedül lenni és utálom az okoskodásukat és nagyképűségüket végighallgatni.


Miért nem lehet a mai világban elszeparáltan élni úgy, hogy meg is tudjon élni az ember? Minden munkahelyen jópofizni kell, meg nyalni, hogy ne rúgjanak ki és a "közösség" tagja lehess. Utálom a sok felszínes, "be nem áll a szája" embert, a sok üres köszöngetést és hajbókolást..



2022. jan. 12. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a program jut eszembe amivel készítették ezt a kollázst.
2022. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az, hogy milyen béna képeket választottak ki ezekről az emberekről. Egyedül az első csajé lenne oké, de le vannak vágva a karjai (portréknál egyáltalán nem előnyös ez a képarány). Nagyon gyenge munka ez a plakát vagy mi a szösz


Te meg mizantróp vagy.

2022. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az, hogy szakmaibeli vagyok, de az életben nem hallottam ezekről a hatalmas hírességekről. Ezzel az erővel Bodri kutya is tarthatna marketinges előadást.


Az iszogatós pali pláne mintha egy "szokj le az alkoholról" kampány "előtte" arca lenne.

2022. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
4, nekem Réka is jöhet. Ha elememben vagyok, még akár Csaba is. ;)
2022. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát gyerekek belőlem az ilyen képek nem váltanak ki semmit.


Nem áll fel rá a cerka, nem nevetek, nem sírok rajta, nem tör ki belőlem a düh mint a kérdezőből.


Annyi jut eszembe, hogy ez egy program, előadás reklámja, csak engem nem érdekel a téma maga.

2022. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Azt meg végképp nem gondolom, hogy ezeket az embereket kellene gyűlölnöm, csak azért mert én elcseszett vagyok aki képtelen szocializálódni.
2022. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, azért a pálinkás csávó simán lehetne valami piálós mém alap.
2022. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én unatkoztam ettől a képtől.
2022. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első gondolatom az volt, hogy a két szegény csávóból elég könnyen lehetne mémet készíteni. Pláne az elsőből.
2022. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég béna egy grafikus csinálhatta. Inkább volt valakinek a valakije amiért megkapta az állást sem pedig a hozzáértése miatt.
2022. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!