Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok emberek között még is magányosnak érzem magam. Úgy érzem sokkal intelligensebb vagyok mint a környezetem. Engem hidegen hagy az amiről beszélnek, az ami érdekli őket, amit fontosnak gondolnak. Úgy érzem a kimagasló képességeim miatt, örök magányra vagyok ítélve az egyszerű emberek között.
2022. jan. 16. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Áltasd magad ezzel.
2022. jan. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Csináltass képzett szakemberrel egy IQ tesztet, aztán majd ha rájössz, hogy nem okos vagy, csak a szociális készségeid egy kalap szar szintjén mozognak, akkor lehet megoldást is találni önszopkodás helyett.
2022. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nope. Nem talált. Infók magamról:


- ELTE-n végeztem, summa cum laude fokozat, vörös diploma, all the fancy stuff.

- MENSA tag vagyok, 130+ IQ pont.

- 2 nyelven C1-es szinten beszélek.

- Annyit keresek amit az átlag 3x.


Tehát, valóban top 1%-ban vagyok minden tekintetben.


Amikor valaki az unalmas életéről beszél és kis ember problémáiról, engem kiver a víz. Kb. 30 másodperc szerint elveszít.


A válaszadóhoz hasonló frusztráció érkezik a egyszerű, átlag Jóskától, amikor a szellemi magaslatról megszólítom. Mi lehet ennek az oka?

2022. jan. 16. 15:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű az oka, hogy miért vagy magányos: senki sem szeretne egy öntelt, felszínes és felfuvalkodott ember közelében lenni.


Mellesleg top 1%? Aranyom, nézz körül a világban, a top 20%-ban sem vagy benne.

2022. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Aranyom", akkor olvasd el a Mensa felvételi kritériumokat. Segítség: normál eloszlás, tapasztalati szórás, harang görbe.


Top 1% vagyok. Te pedig frusztrált.

2022. jan. 16. 15:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze, persze.

Ha ennyire intelligens lennél, tudnád, hogy az emberek kerülik az ilyen stílusú embereket, de áltasd magad azzal, hogy túl fantasztikus vagy. XD Mondjuk akkor miért nem barátkozik veled a többi Mensa tag? Hm-hm. Még a zsenik között is senki vagy.

2022. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hehe, aspergeres vagyok, 146-os IQ-t mértek és ez meglátszik a karrieremen is, mégis szeretem az embereket és jól be tudok illeszkedni már egy társaságba (igaz, sokat kellett tanulnom, mert nekem nem megy minden ösztönösen). Kifejezetten társasági ember vagyok, szóval nem hiszem, hogy érdemes erre fognod, ha valami nem megy. A csodabogarak feltalálják magukat, nem unatkoznak
2022. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az arroganciád okozza ezt.
2022. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Szerintem csak olyan mértékben elszakadtam az átlagtól szellemileg, hogy nincs kapcsolódási pont. USB-C csatlakozó vagyok, míg mások floppy disk olvasók. :)
2022. jan. 16. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem barátkozol hasonló zsenikkel? :) Vagy tán nekik se kellesz?
2022. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!