Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen pszichológia bajom...

Milyen pszichológia bajom lehet? és ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés

19 éves fiu vagyok,rendszeresen még a legaprobb dolgoknál is pl meg kell kérdeznem valakit akit nem ismerek valamiért az utcán vagy máshol,nagyon izgulok szorongok,(már nem annyira mint régebben de még most is pedig már majdnem 20 éves vagyok)persze sosemm mutatom ki semm ezt a gondomat semm a másikat ami az volna hogy egyszerüen nem birom a tömeget most is mikor a magyarok játszottak foci eb n egész család kiment egy kivetítős tére de nagyon sokan voltak ott akartam maradni végig de egyszerüen 20 perc után eljöttem mert nagyon rosszul éreztem magam (düh,harag és gyülölet kavargot bennem és ez olyan mint a nyers lelki szenvedés)pedig nem csináltak az ott lévök vagy a családom semmi rosszat velem,nem szoltak be vagy ilyenek (persze mondom én nem duhöngök vagy ilyenek ugy csinálok mintha minden rendben lenne)

egyébként én egy visszafogodt nyugodt ember vagyok föleg egyedül csinálok mindent bár van pár barátom de nagyon ritkán járok össze velük,

HELYESIRÁSÉRT BOCSÁNAT DE DISZGRÁFIÁM VAN írásképzavar (de ez nem kapcsolodik össze szerintem a dologal)


2016. júl. 6. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szociális fóbiának hívják, azt sajnos nem tudom hogy mi okozza, legtöbbször feldolgozatlan gyerekkori eseményekből gyökereznek. Ha nagyon zavar fel kéne keresni egy pszichoterapeutát, (nem egyszerű pszichológust, hanem aki hipnózisban dolgozik). Nem olcsó, de nekem sokat segített. Már gond nélkül elmegyek a boltba, sőt, telefonálás előtt is csak egy kicsi kellemetlen érzés van bennem. Régebben levegőt is alig kaptam, és inkább nem telefonáltam, nem bírtam. Ez a hivatalos ügyekre és az idegen emberekre volt igaz főként.
2016. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igazából nem olyan pánik szerü nekem ez az érzés hanem inkább ilyen keverék hogy(harag féltékenység undor gyülölet)

az eső probléma amit irtam már nem is olyan vészes,

az viszont szerintem nagyobb gond hogy társaságban sosem érzem jól magam mert velem még egyszer semm fordult elö hogy igazából elengedjem magam sosem voltam felhötlen boldog söt mondom rosszul érzem magam (a pia annyit seggit hogy elfáradok majdnem elalszok töle igy egy székben ülve ha leiszom magam elvagyok de egyébként más dolgaim is vannak pl mozgáskordináciom semm olyan ügyes mint kéne lennie,és anyukám pl azon van kiakadva hogy sosem ölelem meg vagy ilyenek sosem mutatom ki egyik családtagom iránt semm hogy szeretem és gyereként se tetem,

2016. júl. 6. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!