Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs kedvem az élethez. Sajn...

Nincs kedvem az élethez. Sajnos nem tudom mihez kezdjek így magammal.Volt hasonlóban más is?(Bővebb kifejtés lentebb)

Figyelt kérdés

Évek óta egyedül élek.

Nincs társaságom,nincsennek barátaim,nincs barátnőm se! Volt de ell hagyott és azóta romokban az életem! Hiába volt más valamiért képtelen vagyok elszakadni tőle! Született egy gyermekem is de ő sem akar engem! Próbálkoztam éveken át de egyszerűen nem jelentek a szemébe semmit.Nincs családom azaz teljes mértékben egyedül élem meg a minden napjaimat. Semmi nem sikerül,semmi nem jön össze es ez miatt is el vagyok keseredve.

Voltam pszichológusnál is a problémával,fel irt rá gyógyszert (ennek lassan 1éve) de semmi eredménye nincs!

Ez az egész nálam annyit tessz hogy felemésztettem magam lelkileg és testileg egyaránt!

Az arcom 23evesen olyan mint ha lennék vagy 40 kb.

Lúzer vagyok aki belülről teljesen megsemmisült!



Mivel nem akkarok így tovább élni és bizony van bennem akarat így mit kezdjek magammal ezek után ? Hogyan tovább?


2022. jan. 16. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendes megoldás kell , gyakorlatilag sportok hobbi túlélő küzdősport stratégiák , szellemileg stressz oldás traumafeltárás . De nem klinikai sem tablettas baromságok azok semmit sem adnak ,
2022. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Építs ki nagyon jó karriert, ha kell, válts munkahelyet. Igyekezz sikeres lenni. Az önbizalmat ad. Új barátaid is lehetnek meg párkapcsolat új munkahelyen.
2022. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A trauma meg van.Lelki eredetű probléma többnyire. Viszont ezt évek óta képtelen vagyok feldolgozni.
2022. jan. 16. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ugyan itt tartok és már kezdem a végét járni.
2022. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hülyén hangzik, de gyere hozzám kertet ásni. A fizikai munka kizökkent, plusz a testmozgás is ad egy kis boldogsághormont.
2022. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Legyen egy célod. Koncentrálj arra és tegyél meg mindent, hogy azt elérd.

A mozgás is jó dolog, légy kitartó, ne add fel!


"Én a mély ponton egy szakadt sportcipőben, minden féle futó cucc nélkül kezdtem el futni. Az első pár alkalmat végig bőgtem, hogy erre sem vagyok képes. Mamár egy 12 km táv meg se kottyan."


És utolsó tanács: Keress másik pszichológust. Bocsánat, de a bogyók nem oldanak meg semmit, csak elfedik a problémát egy ideig.

Az enyém sosem írt fel bogyót pedig többször kértem, de mindig hitt bennem, hogy meghozom azt az első döntést amitől kimészok a gödörből.

2022. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne használj minden mondat végén felkiáltójelet.

A gyereked nem lehet nagyon nagy, biztos csak azért nem ragaszkodik hozzád, mert az anyja szoptatja.

Figyelj oda rá, fogadd el, hogy ő fontosabb, mint te vagy. Akkor kialakul a kötődés.

2022. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!