Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magánytól lehet ez? Kifejtés...

A magánytól lehet ez? Kifejtés lenn.

Figyelt kérdés

Már 3 napja rettenetes sírógörcs van bennem. 2 napja végigsírtam magamban a délutánt a sötét szobámban. Évek óta nincs senkim, lassan egyetlen barátom sem. Olyan, mintha belül már ki volnék merülve, mindenhez dupla annyi akarat kell. Minden problémámmal magamra vagyok utalva, szinte senkire sem számíthatok. Hogyan tudnék ezen változtatni?

22/F



2016. nov. 16. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

20 éves korban szinte természetes, hogy rájön az emberre a kapuzárási pánik, vagy miez :D Nyugi elfog múllani csak annyit kell tenned, hogy kicsit elkezdesz jobban élni-ismerkedni másokkal,csajozni ilyesmi.Szépen lassan vezesd magad ebbe ez irányba nem kell kapkodni.


24f

2016. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
53%
Igen, lehet a maganytol.
2016. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a kapuzárási pánik valamennyire fedi a dolgot, idáig nem sikerült igazán az életkoromnak megfelelően kiteljesednem. Egyrészt anyagi okai vannak, valamennyire családi háttér, de én sem cselekedtem megfelelően ennek érdekében. Sok dologról lemaradtam. Idáig még nem volt barátnőm, nem csókolóztam, nem szexeltem. Persze önmagában csak ezekkel nem lehet mit kezdeni, inkább egy megbízható és megértő társ nincs az életemben.
2016. nov. 16. 12:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Évek óta teljesen egyedül vagyok. Csakis egyedül magamra számíthatok. Ha meghalnék, senkinek nem hiányoznék.
2016. nov. 16. 12:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont így érzem magam én is.
2016. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
95%

Próbálj meg kifelé figyelni egy kicsit és ne azon gondolkozz, hogy neked milyen rossz. Sokan vannak így, ahogy te - főleg informatikusok egyébként, semmi baj velük, csak nem járnak olyan társaságba, ahol találkozhatnának valakivel.


Amit ebben a helyzetben lehet tenni:

- csakazértis eljársz társaságba, például keress egy neked tetsző civil szervezetet és önkénteskedj,

- nem tudom, tanulsz-e, ha tanulsz, akkor koncentrálj arra, ha dolgozol, akkor itt nincs tennivalód, ha - nyomós ok nélkül, pl. valakit gondozol - se nem dolgozol, se nem tanulsz, akkor koncentrálj arra, hogy munkát keresel, ha úgy érzed, semmiben nem vagy jó, akkor gondolkozz, hogy mi érdekelne, és tegyél lépéseket e felé. A lényeg, hogy haladj, még ha kis lépésekkel is! Internetről elég sok mindent lehet tanulni, ha nem tudsz angolul, akkor például azt (ha tudsz, akkor kinyílik a világ!),

- egyél rendesen, gyümölcs, zöldség, hüvelyesek, halak is legyenek az étrendedben (amire nem vagy allergiás nyilván),

- fogadd el a személyiségedet olyannak, amilyen. Ez nem jelenti azt, hogy a körülményeiden ne próbálj meg változtatni, de ha például visszahúzódóbb típus vagy, akkor ne az alfahímekhez mérd magad. Ez sokszor genetika, hormonális adottságok. Hidd el, hogy a visszahúzódóbb fiúkat is sok lány szereti, és ugyan párt keresni nehezebb, de hosszabb távon megtartani pont emiatt könnyebb.

- másokkal szemben se legyenek irreális elvárásaid. Az érzelmesebb srácoknak pont a megértés, gyengédség, megbízhatóság az erényük. A nők egyébként hosszútávon ezt keresik.


Remélem tudtam segíteni.

2016. nov. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Máté 5:3 "Boldogok, akik tudatában vannak szellemi szükségletüknek."

Ezt a szükségletet egyedül a Bibliából lehet kielégíteni. Tehát érdemes tanulmányozni ezt a könyvet, meglátod kiegyensúlyozott leszel.

2016. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretek egyedül lenni,akkor nyugton lehet,mert békén hagynak.
2016. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Boldogok azok, akiknek az igenyeik es elvarasaik alacsonyabbak. Bizonyitott teny. Bar nem tudom, itt ez-e a kerdes, de akar a buddhizmus tanitasait is lehet tanulmanyozni, hamarabb elvezet a boldogsaghoz, mint a Biblia. Lasd. Matthieu Richards - bizonyitottan - a vilag legboldogabb embere.
2016. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elozo vagyok. Nem Richards hanem Ricard.
2016. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!