Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meghibbanok az exem nelkul,...

Meghibbanok az exem nelkul, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 honapja szakitottunk az exemmel. Teljesen toxikus kapcsolat volt, megis akkor voltam eletemben a legboldogabb, legmotivaltabb amikor melettem volt. Azota nem beszeltunk, de iszonyatosan hianyzik. Nala jobban senki sem ismer es senki se tud rolam tobbet mint o es ez forditva is igy van. Borzalmasan hianyoznak foleg a kapcsolatunk elotti beszelgeteseink, amikor szo szerint a legdurvabb tabukat es lelki sebeinket is elmondtuk egymasnak. Amikor meg biztonsagot tudott nyujtani nekem. Ugy erzem bele orulok. Mit tegyek?

2022. jan. 24. 03:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyászold el a kapcsolatot (idővel jobb lesz) és lépj tovább.

Ha toxikusnak érezted a kapcsolatot, akkor mégse biztos, hogy lelki biztonságot nyújtott.

2022. jan. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekem leírhatod a dolgaidat privátban
2022. jan. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Én is és akkor meg leszek hibbanva, mit lehetne tenni.
2022. jan. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Szép lecke ez egoizmusból. Nem minden te vagy, léteznek dolgok rajtad kívül is. Megtanultam, hogy csak azért fáj az egész, mert a hiúságomat legyezgeti. Szeretem a mai napig, de érthető a döntése. Nekem meg fel kell dolgoznom. Ha akar majd visszajön.
2022. jan. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Game over.
2022. jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Most sajat magadnak valaszoltal vagy mi?


#5

Kosz a tartalmas valaszt...

2022. jan. 24. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Tudattad már vele?

Még menthető lehetne a kapcsolat, ha mind a ketten értékelnétek ezt az ígéretet!

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2022. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2022. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!