Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek nincs párja az töltsön...

Akinek nincs párja az töltsön minél több időt a családjával?

Figyelt kérdés
Ma is megyek édesanyám hoz, testvéreimet is meg kéne látogatni,1-2 nap talán elmegy hogy egyedül vagyok de a többi nap találkoznom kéne családtagokkal.

2022. jan. 24. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Azt az energiát amit a párunkra fordítanánk fordítsuk a családunkra
A családdal akkor is sok időt kell tölteni ha van párunk
Ugyanannyi időt töltök a családommal ha van párom ha nincs
29 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Családja mindenkinek van.Ha valakinek nem is élnek már a szülei,vannak testvérei,vagy unokatestvérei,nagynénje,nagybácsi,akivel tarthatja a kapcsolatot
2022. jan. 24. 15:04
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Inkább hozz el egy kutyát a menhelyről és vidd kutya suliba. Legyen a kutya a hobbid.
2022. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Ki szerint kéne találkoznod velük?
2022. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, valakinek toxikus az otthoni környezet, és éppen szingli az adott ember, szerintem ő biztos nem akar minél több időt tölteni a családjával.

Vagy esetleg külföldön él és nincs párja, csak ezért senki nem fog hazamenni.

2022. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem.Azt az időt,amit a párommal töltenék,a családommal kell töltenem.Van hogy az ember eltávolodik a családjától mert van egy párja és a családja háttérbe szorul.Nekem lelkiismeret furdalásom van,hogy nincs is párom mégsem töltök több időt a családdal.
2022. jan. 24. 15:11
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Én nem tartom a kapcsolatot egyetlen vérrokonommal sem, de a barátaimat - akik jobban a családom mint a rokonaim valaha voltak - nem hanyagolom el akkor sem, ha párkapcsolatban vagyok. Nyilván nem ülünk össze minden héten mint 20 éves korunkban, átalakult a kapcsolatunk de a mai napig számíthatunk egymásra. Szerintem ez a normális.
2022. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4 nem,de ilyenkor többet beszélhet a családtagjaival Skypeon,telefonon,massengeren.Én szerintem ha valakinek nincs párja az menjen el a testvérével moziba,vagy édesanyjával,unokaöccsét stb.
2022. jan. 24. 15:14
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Akár van párja valakinek, akár nincs, nincs olyan, hogy "kell" bizonyos időt tölteni valakivel (kivéve, ha mondjuk idős, beteg stb.)

"Elvárni" ezt valakitől, csak azért, mert nincs párja, nagyon gáz.

Az egyedülálló részéről sem előnyös, ha nincs saját élete.

2022. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Mert az elég nagy kihasználás, hogy amíg nincs pasim/csajom, addig együtt töltök időt a tesókkal, ahogy lesz párom, akkor meg ezek csökkennek. Lehet nekik akkor is igényük lenne ugyanannyi időre.
2022. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
6 semmi közöm hozzá,de lehet hogy fel kéne venned a rokonaiddal a kapcsolatot,hátha sikerülne kibékülni velük.
2022. jan. 24. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!