Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha úgy érzem, hogy hirtelen...

Ha úgy érzem, hogy hirtelen felindulásból és haragból megölnèm magam, hogyan tisztuljak ki minèl előbb?

Figyelt kérdés

Amikor valami vita,tehetetlen àllapot,veszekedés tényleg nagyon komollyà vàlik, akkor azt érzem meg kell halnom.Persze mikor lenyugszom köddè válik ez az érzés.Amikor nem tudok kiszabadulni egy rossz élethelyzetből ,sok próbàlkozás után,vagy mèly igazságtalanság ér,kivétel nèlkül ezt érzem.Ugyan nem naponta súlytanak szélsősèges élethelyzetek,de mi az az abszolút kijózanító tény,hogy erről leszokjak?(Ezt a rossz érzést fenyegetésre nem hasznàlom,csak magamban gondolom.)

22N



2019. aug. 3. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
A legfontosabb alapszabály: ha téged ér sérelem, soha ne fordulj magad ellen. Ez azért fontos, mert ha úgy érzed, hogy a világ összeesküdött ellened, akkor is legyen mindig egy biztos pont, akire mindig számíthatsz: saját magadra.
2019. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Kamu. Fiatal nő nem gondol ilyeneket.


Ha segitségre van szükséged , az első lépés hogy ne hazudj. És leginkább ne hangoztasd. Mivel ha önveszélyesnek itélnek, simán zártosztályra zárnak és telenyomnak gyógyszerrel. Menj pszhiologushoz és mondj el neki mindent. És ne hazudj!

2019. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Nem vagy egyedül a problémáddal!

Nekem is szokott ilyen érzésem lenni, de főleg amikor valamit elrontottam (pl munkahelyen) , nekem is az jut eszembe legelőször , de csak abban a helyzetben, később amikor a probléma megoldódni látszik ez az érzés, gondolat elmúlik. Viszont én azzal tisztában vagyok hogy önértékelési problémám van, és azt is tudom, hogy az ilyen problémáim honnan ered.. sajnos olyan családban nőttem fel ahol folyton azt hallgathattam, hogy soha nem lesz belőlem semmi, egy vesztes senki vagyok...stb.. ereztették velem hogy nem jo hogy vagyok...

Ez az egyik a masik hogy ha valami nehézség van meg pl valamit elrontottam akkor azt hirtelen olyan végzetesnek gondolom hogy most legszivesebben meghalnék... közben meg lehet hogy a problémát pillanatok alatt meg lehetne oldani...

Szóval nekem szemely szerint meg kell tanulnom a stressz helyzeteket kezelni nyugodtan..

Talán akkor rad is igaz, hogy nem jó az önértékelésed, és talán kicsit túlreagálod a helyzetet, nagyobb bajnak látod mint amekkora. És a stressz helyzeteket nem tudod megfelelően kezelni.


Szerintem segíthet ha elkezdesz sportolni valamit, a jóga nagyon jó pl. És fogadd el magad.

2019. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot küldenék neked.
2019. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!