Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha már idegileg...

Mit csináljak ha már idegileg nem bírom az iskolát?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok, de nagyon rosszul érzem magam. Barátaim egyáltalán nincsenek, sőt még olyan sincs, akivel elvagyok, csak arra vagyok jó, hogy házit adjak nekik, de amúgy lenéznek, és kibeszélnek a hátam mögött. A nagyobb probléma, hogy sulin kívül sincs egyáltalán senkim, tehát a szüleimen kívül nincs kire támaszkodnom a bajban. A napom így néz ki: tanítás előtt 10 perccel beérek, végigülöm a napot, tanítás végén hazamegyek. Ennyi, semmi program, hétvégén sem, annyira magányos vagyok.

Tanítási napokon általában hányással indítom a napot, mert a stressz ott jön ki.


Fiú



2022. jan. 28. 21:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
sajnos a felnottkor se lesz jobb ha a munkatarsak kocsogok
2022. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

Vannak maganiskolak. Pl Diakszempont.

Vagy a Margitszigeten a magantanulok kozossege.


Stresszlevezetes: iratkozz be egy sportegyesuletbe. Pl judo. Az ferfias termetet csinal,oldja a feszultseget,ott szerezhetsz baratokat/jj ismeretsegeket a sulidtol fuggetlenul!!!


Nem mindig benned van a hiba. A gimis kozeg engem se birt. Egyetemen meg korulrakongtak. Duskaltam a baratokban!!

2022. jan. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ìrj, ha gondolod, szívesen beszélgetek veled
2022. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is
2022. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ki kell birni sajnos

Nekem is szar volt az a 4 év, nem is tudom hogy tudtam túlélni, egy burokba voltam, nem foglalkoztam senkivel

Tesód nincs vagy szüleiddel nem tudsz programot csinálni?

2022. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Próbálj ismerkedni sulin kívül. Tereld el a figyelmed, amennyire csak tudod.
2022. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Énis így vagyok vele pont ugyan ilyenek a napjaim. Én arra fókuszálok hogy nem sokat kell már kibírnom és minden jobb lesz.
2022. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!