Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó az,hogy nem érdekel senkit...

Jó az,hogy nem érdekel senkit hol vagyok,mit csinálok?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy barátnőm biztos érdekelné hogy hol vagyok,hogy érzem magam,hogy telik a napom,talán még féltékeny is lenne hogy nem e egy másik lánnyal vagyok éppen.De jelenleg tölthetem a napot Katalin hercegnővel is az sem érdekel senkit.Vagy jól van ez így?30/F

2022. febr. 1. 11:38
A kérdező szavazást indított:
Jó az ha nem kérdezi senki hogy vagyunk,merre járunk
Nem jó ha nem érdekel senkit hol vagyunk,mit csinálunk,kivel vagyunk
36 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Mi ennek az oka, hogy senkit nem érdekel, hogy mi van veled?

Te mennyit érdeklődsz a másik felől?


A féltékenység pedig rossz dolog. Önbizalomhiányból származik és hogy nem bízunk meg az adott személyben. A féltékenység mindig rólunk szól, és nem a másikról.

2022. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
47%

Én is nehezen találok barátnőre.

Sok öntelt lány szemétül viselkedik ma már.

2022. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
33%
És mindemellett igénytelen jó részük. Szexbálvány kell a kispicsának, nem szerető társ.
2022. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy neked nem jó. Ha nem jó, miért nem változtatsz? Kezdj el randizni, ismerkedni, ne várd a sültgalambot!
2022. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Jó is, meg nem is. Jó, mert nem cseszeget senki, hogy miért mész ide vagy oda, miért oda, miért akkor, amikor stb.

De rossz, mert ebből is látszik, hogy nem törődik az emberrel senki.

2022. febr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem jó, ha nem érdekel senkit az, hogy hol vagyunk, vagy mi van velünk! Azért nem jó, mert ez azt jelenti, hogy érdektelenek vagyunk mások számára, nem számít, hogy létezünk-e, avagy sem. Nincs családunk, nincs barátunk, nincs barátnőnk. Erről ki tehet? Mi tehetünk róla azért, mert igényünk sincs minderre. Mert ha lenne, akkor már tettünk volna ellene.

Mindenki iránt annyian érdeklőnek, ahány ember iránt mi magunk érdeklődést mutatunk. Ezzel kapcsolatban ennyit tudok mondani.

2022. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem jó, de ez egy jó visszaigazolás azokról az emberekről akikkel kapcsolatban voltál bármilyen formában. Szerintem alakíts ki érdemi kapcsolatokat, legyél nyitott.
2022. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
"Erről ki tehet? Mi tehetünk róla azért, mert igényünk sincs minderre. Mert ha lenne, akkor már tettünk volna ellene." Hát nekem speciel van rá igényem, tettem is érte, mégis lesz.ar mindenki...
2022. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen a világ
2022. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Én pl nem szeretek számot adni róla, hogy hova megyek, mit csinálok, szeretem szabadon élni az életemet. Lehet, hogy másnak más az igénye, de engem pl nem zavar.
2022. febr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!