Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érzitek hogy időnként nincs...

Érzitek hogy időnként nincs értelme semminek?

Figyelt kérdés

???Nem kíváncsi rátok senki, nem érdekeltek senkit, nincs legjobb barátotok, akik vannak is azokat csak te tartod fent egyoldalúan, nem kelletek senkinek. Nem haladtok semerre, nem sikerül soha semmi.. kilátástalan a jövő.. és csak mindennap eljátszátok hogy minden rendben és próbáljátok magatokkal is elhitetni de minden hiába, csak a depresszió marad a végén mindig teljesen egyedül ???


26/F



2022. febr. 11. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
49 éves vagyok, de még soha nem éreztem eddig ilyet.
2022. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem már ilyet, mikor azok fordítottak hátat,akik fontosak voltak.


53/F

2022. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az élet arról szól, hogy értelmet adj neki. Viszont, mikor találsz egy ilyet, ő azt mondja, hogy neki úgy nem kellesz, hogy nem rendelkezel a többszörösével. Akkor az lesz az eredmény, hogy nekünk kell meghatározni, hogy mi számít annak?
2022. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Láthatóan nem neveltek meg az életre és te magad sem jöttél rá a lényegre. Nem más kellene, hogy érdeklődjön utánad, hanem neked kellene érdeklődnöd a világ dolgai iránt. A barátság sok energiát kíván, mint általában minden emberi kapcsolat, azt folyamatosan fenn kell tartani, ami munkával jár. A legtöbb dolog, amit elképzelünk, az nem sikerül, megint csak munkát kíván, hogy sikerüljön, már a próbálkozás is munkával jár. Meg kell tanulni egyedül élni és ha mások látják, hogy egyáltalán teszel, cselekszel valami, akkor majd érdeklődnek irántad.
2022. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden életszakaszunkban vannak hullámvölgyek. Ezek szerintem természetes dolgok, ha így érzünk olykor, mert sosem lehet mindig tökéletes minden.

Nekem is most rosszabb hónapjaim vannak (csalódtam magamban, másokban, úgy érzem semmi sem jó most az életembe), de örökké nem tarthat, csak tudjunk kitartani addig.

2022. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, leszámítva, hogy nem próbálom elhitetni magammal, hogy minden rendben.
2022. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam. Régen állandóan, most már csak ritkábban. Bár sosem próbálom elhitetni, hogy minden rendben, mikor nem, az a legszánalmasabb szerintem, én mindig önazonos vagyok.

Illetve inkább annyi változott, hogy az értelmét nem vitatom soha, mert mindennek van értelme, csak esetenként én nem tudok róla. Inkább csak nem értek egyet a sorsommal, mikor túl szar.

2022. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szerintem nincs ember a bolygón, aki néha ne érezne így. Szerintem ez lelki kimerültség.

Ha az ilyesmi rámjön, és van időm ilyen fszságokra, akkor 1 napig sajnálom magam. Aznap szar kajákat eszem (értsd úgy, hogy mindent ami finom, de nem túl egészséges), és egész nap heverészek, nézek valami agysorvasztó filmet, vagy sorozatot. Aztán másnap megrázom magam, , beintek ennek a sok szarságnak, és folytatom az életemet.

2022. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap pontosan ezt érzem.
2022. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Érzem. Belül már meghaltam. Semmi nem tud örömet okozni. Célok kitűzésére sem vagyok motivált, de ha mégis megdolgozok valamiért, az elérésekor sem érzek semmit. Nincs már az a fantasztikus érzés a saját munkám eredménye iránt, mint 20 évesen. Az emberi kapcsolataim is teljesen kiüresedtek. Szoktam ismerkedni randizni és az elején még látok esélyt arra, hogy iránta majd fogok érezni, de aztán semmi.

Nekem már minden mindegy. Akár siker, akár kudarc, akár társaság, akár egyedüllét, akár célok, akár céltalanság. Elképzelni sem tudom, mi tudna megmozgatni.

A legfurcsább az egészben, hogy ennek nincs egyértelműen meghatározható oka. Nincsenek nagy traumák a múltamban, nem bántalmaztak a szüleim, sosem éheztem. Külső szemlélő semmi nagy hibát nem találna az életemben. Fogalmam sincs, miért múlt el bennem minden emberi.

2022. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!