Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen egyéni szórakozási...

Milyen egyéni szórakozási lehetőségeket javasoltok?

Figyelt kérdés
Úgy alakult a helyzetem, hogy jelenleg magam vagyok, barátok és különböző laza kapcsolatok nélkül. Az igényem a szórakozásra viszont továbbra is megvan. Arra vagyok kíváncsi, hogy a hozzám hasonló helyzetben lévők milyen lehetőségeket találnak annak érdekében, hogy általánosságban ne unatkozzanak.

2022. febr. 15. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én utazni, várost nézni szoktam, amikor tehetem. De járok egyedül moziba és koncertre is.
2022. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

utazgatás

múzeum

színház

kiállítás

koncert

kirándulás

sport


ezeket mind szoktam egyedül is...

2022. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Előfizetni:

film/sori: Netflix...

játék: Stadia


túra, városnézés

kondi

mozi

kiállítás


maszturbáció

2022. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket csináltam egyedül:


Autóversenyek, sportok élőben. WTCC/WTCR, DTM, KamionEB, meg úgy Hungaroring és Slovakiaring programjai.


Múzeumok, minden ami érdekel:

Aeropark, Közlekedéstörténeti Szentendrén, Régi repülőmúzeum, Reptár, Vasúttörténeti park, Old timer találkozók, AMTS.


Na meg túrázás, teljesítménytúrázás. Azért jó mert ha egyedül mész sem vagy egyedül, mennek mások is, vannak ellenőrzőpontok. Csomó hegységünket bejártam így. Budai hegység, Pilis, Brzsöny, Cserhát, Karancs-Medves, Mátra, Balaton környéki hegyek, Gerecse, stb.

2022. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
jobb és bal kéz csodákra képes
2022. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Betty26 ***** válasza:

Szerezz be egy kis kutyust sose leszel egyedül! Az elmúlt èvekben rosszabnàl rosszabb kapcsolatok, folyamatosan magànyos voltam,igy folyamatosan rossz kedvem volt.

Kutyussal lehet bàrhova menni kiràndulni stb 🙂

2022. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel hajlamos vagyok depresszióra, nekem erőltetni kell a társas kapcsolatokat, mert azok feltöltenek. Szóval bár arra vágyom, hogy egyedül legyek, és "ne zavarjak" senkit, leszervezek találkozókat barátokkal, és ezek jót tesznek. Téged is arra biztatnálak, hogy erről ne tegyél le! :-)

Én mondjuk pl. biciklizni szeretek egyedül is. Néha viszek távcsövet is, és akkor megnézem a madarakat is a Duna partján. Vannak egy személyes társasjátékok is. Könyvtárba is beiratkozhatsz, én pl. a Térség 4. köteténél járok jelenleg. Tanfolyamokat is ki lehet nézni, ha olyan helyen élsz, bár van sok online is. Közös nyelvtanulás: tandem.com

2023. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elírtam: tandem.net
2023. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!