Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgoztam fel minél...

Hogyan dolgoztam fel minél előbb a macskám halálát?

Figyelt kérdés
Ma mikor hazaértem már meg volt halva a macskám. Egész délután sírtam. Imádtam őt. Ő volt a legjobb barátom. Sőt több volt mint barát. Mindig beszéltem hozzá, odabújt hozzám, játszottam vele. És most hogy nincs ez borzasztó fájdalom. 2 hete kezdett beteg lenni. De csak annyit vettünk észre hogy állandóan fekszik. Evett ivott, és nagyon ritkán mászkált. 4 évig velem volt. Hogyan tudnám feldolgozni ezt minél előbb? És a "barátaimnak" hogy mondjam el úgy hogy ne röhögjenek rajtam?

2022. febr. 21. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A gyászt az idő fogja enyhíteni.

Akiről tudod, hogy kiröhögne, annak ne mondj semmit. Egy állatot is meg lehet gyászolni, siratni, lévén sokszor több szeretetet kapsz tőlük, mint egy embertől.

2022. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de vagy te nem mondasz igazat, vagy az orvos volt hülye. Olyan nincs, hogy 3 hét után ha nem lesz jobban akkor majd csinál valamit. És mire adott volna neki gyógyszert? Tudta egyáltalán, hogy mi volt a baja?


Na mindegy. Amelyik barátod meg kiröhög, az egy érzéketlen gyökér, szóval lehet nincs is rá szükséged.

2022. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sylwol válasza:
Talán még korai, de másképp nem fog elmúlni a fájdalmad, segit majd egy új kis társ, sok szegény hontalan van internetes oldalakon pl Facebook, macskamentők stb. gyönyörű kis cicák keresnek otthont, én is elvesztettem a cicám május elején, nem akartam másikat de nem birtam ki és egy kis utcait befogadtan, persze ö más de elfelejteti kicsit a másikat...másokkal meg ne is törödj,, minden jót...
2022. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A mi cicánk 15 éves korában pusztult el, tavaly októberben.

Azóta fáj, pedig pár hónap eltelt azóta.

Kb. vele nőttem fel, kölyökkorától fogva nálunk volt.


21F

2022. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!