Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Randi Ukrajnában egy lánnyal?

Randi Ukrajnában egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Pár éve leveleztem egy Ukrajnában élö magyar lánnyal.Szerette volna hogy menjek el hozzá és én is szerettem volna menni de akkor nem volt rá pénzem.Most pénzem is lenne rá,idöm is lenne.Gondoltam,rá kéne írni Facebookon hogy mi van vele,van e valakije,volna e kedve találkozni.A magyar határtól amúgy nem messze lakik.Létrejöhet egy randi ebben a háborús helyzetben?

2022. febr. 26. 22:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyan 30 kilométerre lakhat a magyar határtól.Néztem a Facebook oldalát,még mindig szép.Rá kéne írni.
2022. febr. 26. 22:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper az időzítés!
2022. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor, ha nem most? A háború afrodiziákum!
2022. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne találkozni,beszélgetni vele egy kávé mellett.Van e valakije,mi történt vele az elmúlt években, sikerült e állást találnia,járt e azóta Magyarországon,ilyenekről.
2022. febr. 26. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem troll vagy, akkor simán csak hülye.
2022. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a te társaságod az utolsó, amire vágyik, normális vagy?
2022. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ha van egy csöpp eszed, akkor őt hívod át Magyarországra randizni.

Aztán randi végén, ha megvan a kölcsönös vonzalom, mondd neki, hogy ha nem érzi magát biztonságban Ukrajnában, a te lakásod ajtaja nyitva áll számára.

Az átlagosnál több az esélyed, hogy célt érj nála!

2022. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó lett volna már akkor találkozni vele de se munkám,se pénzem nem volt.És őt is a szülei tartották el akkoriban.Már lehet hogy késő,simán bepasizhazott azóta.
2022. febr. 27. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéljétek meg hogy találkozatok Mo.-n fél úton, helyedbe kihagynám most ezt az Ukrános sztorit nem hiába menekülnek.
2022. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!